Рейтингове агентство Times Higher Educationоголосило результати рейтингу Impact Ranking2023, який оцінює університети щодовідповідності Цілям сталого розвитку ООН. Цьогоріч, в рейтингу представлено 32 вітчизняних заклади освіти. Сумський національний аграрний університет – єдиний ЗВО аграрного профілю, який потрапив до рейтингу.

Рейтинг Impact Rankings 2023 — це п’яте видання, і загальний рейтинг включає 1591 університет із 112 країн/регіонів. Другий рік поспіль рейтинг  очолює австралійський університет Західного Сіднея. Університет Манчестера у Великій Британії посідає друге місце, а канадський Університет Квінс займає третє місце. Велика Британія є найбільш представленою країною в топ-100 з 26 установами, за нею йдуть Австралія з 16 і Канада з 15.

Для оцінки університетів використовуютьсяретельно відібрані показники, щоб забезпечуютькомплексне та збалансоване порівняння в чотирьох широких сферах: дослідження, управління, розташування та викладання.

На сайті агентства також можна проаналізувати дотримання університетом кожної конкретної цілі сталого розвитку. Зокрема, за відповідністю цілі № 2 Zero hungerСумський національний аграрний університет входить до 300 кращих університетів світу. Відповідність цій цілі передбачає аналіз досліджень університетів з питань голоду, вивчення продовольчої стійкості та їх мотивації до боротьби з харчовими відходами, недостатністю харчів для студентів і місцевих громад, розвиток сільського господарства.