Студенти СНАУ стали експертами із забезпечення якості освіти

Здобувачі освіти Сумського НАУ взяли участь у тренінговій програмі, що була покликана залучити молодь до процесів забезпечення якості освіти на інституційних та національних рівнях.

Проведення заходу ініціювала Українська асоціація студентів за підтримки Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти (НАЗЯВО).

Протягом 23-25 травня здобувачі з усіх куточків Батьківщини проходила тренінгову програму «QA Pool» в очному форматі на базі Полтавського державного медичного університету.

До участі залучалася молодь, що здобуває знання в українських закладах освіти та не є експертами з акредитації освітніх програм НАЗЯВО. Додатковими перевагами стала участь у діяльності студентського самоврядування чи інших організацій, володіння англійською мовою, навчання в університеті, студентський актив якого не є колективним членом Асоціації.

Молодіжну делегацію від Сумського національного аграрного університету представляли Дмитро ВЛАСОВ, Анастасія АЛЄКСЄЙЧИК, Вікторія РОСТОКА, Карина ЗАЇКА, Денис ТРИПОЛЬСЬКИЙ та Ірина ЛОБАЧОВА. Студенти розповідають, що тренінгова програма передбачала здебільшого роботу в групах. Здобувачі дізнавалися про якість освіти закладів та участь студентів-експертів у реалізації цих процесів.

Варто зазначити, що студентське самоврядування Сумського національного аграрного університету, одне з небагатьох на Сумщині, є членом Української асоціації студентства і тісно співпрацює з нею в рамках ініціатив та проєктів, що направлені на захист прав здобувачів, проведення тренінгових програм, забезпечення якості освіти, підтримку студентських ініціатив, міжнародне представництво студентства України та координацію виборчого процесу ОСС.