З 17 липня по 22 липня 2023 року на базі Університету прикладних наук Вайєнштефан-Тріздорф (HSWT) пройшла міжнародна літня школа «Use of digital teaching tools at the HSWT». Захід відбувся в рамках проєкту DAAD «Support of the digitalization of Ukrainian agricultural universities».  За результатами конкурсного відбору 7 студентів нашого університету та коледжів змогли взяти участь у цій літній школі.

Програма літньої школи передбачала ознайомлення здобувачів освіти з підходами до формування та використання цифрових методів навчання в HSWT. Студенти набули практичних навичок щодо збирання цифрових даних на фермі для проведення розрахунків по плануванню її діяльності та спробували себе в якості аналітиків по збору інформації. Кожен мав можливість проаналізувати ефективність діяльності фермерського господарства через розрахунок маржинального доходу, з урахуванням особливостей виробничого циклу, наявної матеріально-технічної бази господарства, підтримки держави тощо.

Крім того, учасники мали можливість спробувати медіа-інструменти цифрового навчання під керівництвом провідних викладачів Ансбахського університету прикладних наук. Також, в кампусі Feuchtwangen цього університету студенти дізнались про вимоги до користування дронами в ЄС та можливості щодо їх практичного використання,

Особливою  родзинкою літньої школи стало відвідування медіа лабораторії, до складу якої входять 3D лабораторії, фотостудії, звукова та радіостудія, TV студія. Тут учасники мали можливість записати власні підкасти.

Участь в літній школі дозволила студентам обмінятись досвідом щодо використання діджитальних інструментів та інтерактивних методів навчання з колегами з інших університетів та прокачати навички спілкування іноземними мовами. Студенти отримали виключно позитивні емоції та повернулись вмотивованими до поглибленого вивчення іноземних мов, посилення комунікації з представниками університетів-партнерів, розвитку професійних навичок щодо використання діджитальних інструментів.