За період спільної діяльності Сумський національний аграрний університет та його відокремлені структурні підрозділи стали однією великою сім’єю. Рік повномасштабного вторгнення згуртував нас ще більше. Ми разом допомагали постраждалим студентам, коли на територію ВСП “Сумський фаховий коледж СНАУ” влучила авіабомба. Ми разом збирали гуманітарну допомогу для ВСП “Маловисторопський фаховий коледж СНАУ”, коли заклад був окупований російськими військами. А ще багато волонтерили, проводили благодійні акції, започатковували навчальні й позанавчальні проєкти.

Нещодавно студентський актив усіх відокремлених підрозділів зібрався у стінах СНАУ. Такий захід було запроваджено вперше. Подія радісно хвилювала студентів коледжів, більшість з яких уперше зайшли до стін Сумського НАУ. Не оминуло передчуття веселого тижня й трепет підготовки й організації й здобувачів знань у СНАУ.

Разом зі молоддю нашого закладу вищої освіти студенти коледжів побували на кожному факультеті, познайомилися з адміністрацією і викладачами. Офіс промоції СНАУ провів воркшоп, під час якого розповів цікавинки з діяльності університету. Людмила Михайленко, психолог відділу з організації виховної роботи зі студентами СНАУ, розробила й реалізувала тренінг “Комунікативні навички у лідерстві” та психологічно-ділову гру “Модель ефективного керівника”. Карен Агаджанов-Гонсалес провів IT-workshop “Екосистема управління проєктами компанії Atlassian”. Учасники насолодилися запахом й помалювали кавою під час майстер-класу Діани Деревянченко. Послухали неймовірно цікаву екскурсію про місто Суми від завідувача кафедри туризму Олександра Коваленка. А ще посадили “Алею єднання”, що символізує плідну співпрацю й дружні відносини. Завершився спільний тиждень зі студентами коледжів відвідуванням “Будинку дитини”.

Світлана Зінченко, завідувачка відділу з організації виховної роботи зі студентами СНАУ, коментує: “Такі зустрічі є дуже важливими. Вони не тільки об’єднують колектив, а й розвивають лідерські здібності учасників, допомагають знайти правильний професійний шлях, психологічно перезавантажують. Раді були провести цей тиждень зі студентами коледжів СНАУ. Ви активні, цілеспрямовані, позитивні. Двері Сумського національного аграрного університету завжди відчинені для Вас!”

Разом ми сильніші й активніші! Сподіваємося, традиція збиратися разом з коледжами СНАУ стане щорічною й радісною для учасників.