Сумський НАУ піднявся на 10 позицій у рейтингу Scopus

Наукометричний аналіз, проведений порталом Освіта.ua на основі даних бази наукових публікацій Scopus, відобразив динамічне зростання наукової активності Сумського національного аграрного університету. Згідно з оприлюдненими результатами, університет посів 41-шу позицію серед закладів вищої освіти України.

Відзначається, що рейтинг складено за кількістю цитувань наукових публікацій. Цей показник є важливим критерієм оцінки науково-дослідної роботи та її впливу на міжнародному рівні.

За останній рік СНАУ здійснив значний крок уперед, піднявшись на десять позицій у загальному рейтингу. Це свідчить про високий рівень якості наукових досліджень, які проводяться університетом, а також про активну участь в міжнародній науковій спільноті. Серед інших визнань СНАУ варто відзначити його представництво в наукових виданнях та матеріалах конференцій, що індексуються базою даних Scopus.