Сумський національний аграрний університет отримав своє перше визнання у престижному рейтингу SCImago Institutions Rankings за 2024 рік. Оголошення цього факту стало справжньою подією для університетської спільноти, підтвердженням її високого статусу та успішної роботи. До рейтингу ввійшли 49 українських закладів вищої освіти.

SCImago Institutions Rankings (SIR) – це унікальне ранжування академічних та дослідницьких установ, що базується на інтегральному показнику, який об’єднує дослідницьку діяльність, інновації та суспільний вплив. У 2024 році СНАУ увійшов до цього рейтингу вперше, зайнявши 38 позицію. Серед аграрних університетів СНАУ посів другу позицію. Це свідчить про визнання досягнень університету на міжнародній арені та його значний внесок у розвиток науки та освіти.

Важливо підкреслити, що в рейтингу на 2024 рік були внесені певні зміни. Фактор суспільного впливу було модифіковано, додавши 3 нових показники, які конкретно відображають суспільний вплив установи. Це включає генерацію нових знань, пов’язаних із Цілями сталого розвитку, участь жінок у дослідницьких процесах та використання отриманих результатів у сфері створення та вдосконалення державних політик.

Для СНАУ це важливий крок уперед у його розвитку та визнанні як відомчої установи. Це також свідчить про постійність у досягненні високих стандартів освіти, науки та інновацій. Результати рейтингу відображають значний внесок університету у розвиток суспільства та сприяння сталому розвитку.

Успіх СНАУ у рейтингу 2024 року є визнанням наполегливої праці всіх його працівників та студентів, а також підтвердженням його місця серед провідних університетів світу.