Напередодні Нового Року співробітники Сумського національного аграрного університету підбивають підсумки результатів роботи та окреслюють майбутні перспективи, разом будують плани. Під час урочистої Вченої ради її члени звітуються, присутні оцінюють діяльність університету в цілому.

27 грудня 2023 року відбулося урочисте засідання Вченої ради університету. Спершу були розглянуті конкурсні справи щодо обрання претендентів на заміщення посад. Обрали лічильну комісію у складі Оксани ШКРОМАДИ, Людмили ВАРЕНИК, Леоніда ШУЛЯКА. Одноголосно члени Вченої ради проголосували за заміщення науково-педагогічних посад наступних працівників: Юрія СКЛЯРА, Лариси ЄПИК, Людмили ЦИГАНЕНКО, Юрія СЕМІРНЕНКА, Інни СОХАНЬ, Тетяни ХАРЧЕНКО, Олександра ІВЧЕНКА, Тетяни СИНЕНКО, Андрія ЛОЗОРЕНКА.

На порядку денному наступні питання:

1. Про PR-кампанію університету на 2023-2024 навчальний рік (доповідала: директорка Офісу промоції Ксенія БЛЮМСЬКА-ДАНЬКО)

2. Про результати роботи 2023 році та перспективи розвитку юридичного факультету (доповідав: декан юридичного факультету Олег РОГОВЕНКО)

3. Про результати роботи 2023 році та перспективи розвитку факультету харчових технологій (доповідала: декан факультету харчових технологій Наталія БОЛГОВА)

4. Про результати роботи відокремлених структурних підрозділів Сумського НАУ у 2023-2024 навчальному році (доповідав: директор Глухівського коледжу Сумського НАУ Анатолій ЛИТВИНЕНКО)

5. Про результати роботи приймальної комісії (доповідав: відповідальний секретар приймальної комісії Сумського НАУ Віктор СЕРГІЄНКО)

6. Звіт про діяльність Сумського національного аграрного університету за 2023 рік (доповідав: ректор Сумського НАУ Володимир ЛАДИКА)

7. Різне

7.1.1. Про коригування теми дисертаційного дослідження та зміну наукового керівника

7.1.2. Про коригування теми дисертаційного дослідження на здобуття ступеня доктора наук

7.1.3. Про коригування теми дисертаційного дослідження на здобуття ступеня доктора філософії

7.1.4. Про рекомендацію до друку монографій

7.1.5. Про визнання сертифікату та зарахування міжнародного стажування

7.1.6. Про визнання сертифікату та зарахування підвищення кваліфікації

7.2.1. Затвердження проєктних груп освітніх програм

7.2.2. Затвердження експертних Рад роботодавців

7.2.3. Затвердження ОНП «Будівництво та цивільна інженерія»

7.2.4. Затвердження ОПП магістерського рівня «Технології в аквакультурі», «Біотехнології та біоінженерія»

7.2.5. Про рекомендацію до друку навчальних видань

7.2.6. Про затвердження Положення про навчально-методичне забезпечення освітнього процесу в СНАУ

7.2.7. Про затвердження Положення про бібліотеку Сумського національного аграрного університету

7.2.8. Про схвалення Положення про систему електронного документообігу в Сумському національному аграрному університеті

7.2.9. Про затвердження голів ЕК ОС «Бакалавр» ОС «Магістр»  денної та заочної форм навчання Сумського НАУ на 2024 рік

Питання різного висвітлювали проректор з наукової та міжнародної діяльності Юрій ДАНЬКО та проректор з науково-педагогічної та навчальної роботи Ігор КОВАЛЕНКО.

Звичайно, кожен із співробітників увесь рік плідно працював для того, щоб на сьогодні Сумський національний аграрний університет мав славу одного з найкращих закладів вищої освіти за аграрним спрямуванням в Україні. Вручаючи відзнаки ректора за особливі досягнення в період воєнного стану в 2023 році, ректор СНАУ Володимир ЛАДИКА зазначив:

Кожному хочу подякувати за успішну діяльність нашого університету в 2023 році. Ми й надалі повинні бути такими ж системними, ми повинні бути разом задля досягнення цілей.

Отож, візнаками ректора було відзначено Олексія ПАСІШНИКА, Владислава ТКАЧЕНКА, Ігоря ЛУЦЕНКА, Любов ІВАНЧЕНКО, Тетяну КРАСУЛЮ, Сергія ВОСЬМІРОВА, Оксану ЗАХАРЧЕНКО, Ірину НЕУКІСОВУ, Тетяну ІВЧЕНКО, Діну БУЦИК, Віктора ХЯРМА, Маргариту ЛИШЕНКО, Владислава ЗУБКА, Олега РОГОВЕНКА, Святлану ЛУКАШ, Ларису КАЛАЧЕВСЬКУ, Марину САМІЛИК, Оксану ЄВТУШЕНКО, Ніну ДЕГТЯРЬОВУ, Миколу КОВАЛЕНКА, Олену МЕЛЬНИК, Андрія БУТЕНКА, Катерину ДУДНИК, Світлану ЯРОЩУК, Олександра КОВБАСУ, Ніну МЕЛЬНИК, В’ячеслава ХАРЧЕНКА.