Уранці кожен з нас перегорнув сторінку календаря, зустрічаючи новий день. Березень… На вулиці ще прохолодно, летить сніжок. Неспішним кроком ідемо на роботу чи на пари і несподівано помічаємо: сонячні промінці ніжніше торкаються шкіри, вітер вже не сердито гойдає гілля, пташки співають радісно й гучно. “Весна” – думає кожен з нас. – “Починається весна…”  

Зустрічав весну колектив найнаціональнішого святом “Весни, краси та жіночності”, що відбувся за підтримки профспілкової організації викладачів Сумського НАУ.

Святковий концерт підготували найталановитіші з найаграрнішого – наші творчі колективи: ЗАСБТ «SWAY», ЗАСТ «ШАРМ», НААНТ «ВЕСНА», Дарина Горбачова, Катерина Остра, Олена Нємцова та Ліна Бабич.

Сподіваємось, що нам вдалось трішки підняти настрій, розважити присутніх. Вітаємо з прекрасним святом весни, краси та жіночності. Бажаємо Вам миру та тепла в душах. Кохайте так сильно, як тільки можете покохати, і будьте коханими. Нехай весняне сонце буде кожного дня дарувати свої промінці, а березневий вітер – надію. Хай розмаїття малюнків весни прикрашає кожну хвилину Вашого життя, а лелечий клич запросить у мандрівку до казкової дивної країни.