Зразковий ансамбль сучасного бального танцю «SWAY»

Facebook колективу

Instagram: @sway_snau_sumy

Телефон: +380 50 407 02 03

Ансамбль сучасного бального танцю «SWAY & SWAYchiki» був створений в січні 1998 року з метою сприяння розвитку у місті Суми, у Сумській області та в Україні бального танцю як засобу естетичного та фізичного виховання молоді. Учасниками колективу є понад 150 хлопчиків і дівчаток віком від 5 до 21 року, а також групи хобі-класу (навчання у групі не обмежене віковими категоріями) і складається з 3-х навчальних рівнів: початковий, основний та вищий.

На сьогодні керівниками колективу є Юрій Сергеєв – засновник, художній курівник та хореограф-постановник; Ксенія Блюмська-Данько – керівник дитячих танцювальних груп, хореограф-постановник.

Сучасний склад ансамблю об’єднує не тільки студентську молодь вищих навчальних закладів міста Суми, а й молодь шкільного віку як майбутнє колективу.

Як результат професійної педагогічної діяльності ансамблю «Свей» веде активну концертну роботу та бере участь у фестивалях народної творчості в Сумській області та інших регіонах Україні, був учасником концертних конкурсних заходів у Грузії, Польщі та Болгарії.

Танцювальні групи колективу є переможцями та володарями Гран-прі чисельних конкурсів, турнірів для хореографічних колективів міста, області, Всеукраїнських та Міжнародних фестивалів, Чемпіонатів, конкурсів.
Ансамбль «Свей» бере активну участь у чисельних святкових заходах та урочистих концертах міста та області, веде шефську роботу в аграрних коледжах Сумської області, профорієнтаційну роботу в загальноосвітніх навчальних закладах Сум і Сумського району.

Неодноразово колектив ансамблю бального танцю був учасником благодійних концертів для дітей, які перебувають на лікуванні в обласній дитячій лікарні та в Сумському Будинку малюка; для інвалідів і людей похилого віку, для учасників бойових дій.

За роки існування в «Свей» склалися свої традиції: проведення залікових іспитів за результатами навчання, творчі звіти перед батьками та громадськістю міста, відкриті навчальні семінари, проведення клубів вихідного дня, організація та проведення фестивалю «Зустрічайте – це ми» серед студентів-першокурсників СНАУ, організація та проведення традиційного заходу «Віденський бал СНАУ», в якому приймають участь студенти та викладачі різних навчальних закладів міста Сум та ін.

У 2019 році ансамбль сучасно бального танцю «SWAY & SWAYchiki» отримав почесне звання «Зразковий».