У футбольному турнірі позмагалися команди факультетів СНАУ

Спритні «Агрохрущі», стратегічні «Законники» та дружня команда «Економрізниця» – студенти Сумського національного аграрного університету зустрілися на полі та позмагалися за звання найкращих футболістів.

Молодь аграрварду зіграла три гри. Перший тайм між командами «Законники» та «Економрізниця» завершився внічию, рахунок 1:1. Гол у ворота суперників забили Ростислав ГРИЩЕНКО та Сергій НЕКРАСОВ. Другий тайм приніс перемогу команді «Законники», 2 м’ячі влучили в ціль. Відзначились Богдан ВЕДМЕДЕРА та Максим МОТУЗНИК («Законники») та Василь ДАНИЛО («Економрізниця»). Перша гра завершилася рахунком 3:2.

Під час другої гри на футбольному полі зустрілися команди «Економрізниця» та «Агрохрущі». Проте жодній з них не вдалося відкрити рахунок. Поєдинок завершився нічиєю.

Блискавичну перемогу в третій грі здобули «Агрохрущі». Змагаючись з командою «Законники», Владислав КАРПЕЦЬ, Євген КОЛОМІЄЦЬ, Микола Коломієць та Микола ЗУБКО влучили у ворота суперника аж 5 разів. На таблі для рахунку – 5:0.

За результатами набраних за 3 гри балів між командами розподілили призові місця. Лідером стали «Агрохрущі», 2 місце посіли «Законники», а бронзу отримали студенти з «Економрізниці». Представники профспілки студентів і аспірантів СНАУ нагородили учасників цінними подарунками, а декан факультету агротехнологій та природокористування Ольга БАКУМЕНКО вручила переможцям футбольний м’яч.

Варто відзначити й неймовірну поведінку вболівальників. Футбольне поле заполонили крики підтримки, радості від забитих м’ячів. Молодь разом з командами переживала напружені моменти гри, підказувала тактики й дії, об’єднувалася заради спільної перемоги. Студенти показували тематичні плакати, створені власноруч. Овації нагадували час проведення світових футбольних матчів на найбільших стадіонах світу в Барселоні чи Мельбурні – наскільки потужною була підтримка з боку глядачів. Кращими вболівальниками судді визнали студентів, що були на боці команди «Агрохрущі».

Цікава насичена гра принесла задоволення абсолютно всім, хто знаходився на полі: і командам, і вболівальникам, і суддям. З посмішками на обличчях і отриманими надзвичайними емоціями студенти чекають на наступні змагання.