У СНАУ ярмаркували для ЗСУ

Студентський актив Сумського національного аграрного університету та його співробітники не тільки підтримують освітній фронт, а й активно донатять та допомагають воїнам, що мужньо охороняють наше мирне небо й тихий сон.

Нещодавно в Сумському НАУ ярмаркували. Дівчата й хлопці в патріотичних костюмах пропонували працівникам і відвідувачам нашого ЗВО вироби ручної роботи, смаколики, картини, а ті з радістю обирали ексклюзивні товари. Знали, що покупку роблять не дарма, адже таким чином долучаються до перемоги України.  Усі гроші, зібрані на благодійному ярмарку, а саме близько 19 тисяч, пішли на закриття потреб співробітників Сумського НАУ, котрі зараз проходять службу в лавах Збройних Сил України.

Отож, зазирнімо до ярмарку?

Наймолодші спонсори – учні Сумської ЗЗСО №12 СМР. Діти нанесли патріотичні візерунки на гільзи та підковки.

Наступним ексклюзивним лотом стали листівки Світлани КАЧУРОВСЬКОЇ, відомої сумської художниці та випускниці Сумського НАУ. Крім колекції ілюстрацій «Орнамтики», на ярмарковому столі красувалися ще й «Аграрвард» та «СНАУшка», які давно стали маскотом нашого закладу освіти. А чи знали Ви, як зародилося натхнення до створення «Орнамиків», які зараз відомі чи не в кожному куточку України? Переглядайте випуск «Шоб шо» за участі Світлани КАЧУРОВСЬКОЇ: https://www.youtube.com/watch?v=wun2K0jKqPY !

Придбали на ярмарку можна було й неймовірні книжечки для раннього розвитку дітей від колишньої студентки СНАУ Аліни АВРАМЕНКО. Майстриня каже, що вирішила взяти участь у заході незадовго до його проведення:

«Я мала лише одну ніч до ярмарку. Посиділа, подумала. Чому ж «лише»? Я маю аж одну ніч до ярмарку! Взялася до роботи і ось, як результат, і «Розумний зошит для маленької розумниці» й патріотичні метрики.»

Особливу увагу покупців привернули в’язані вироби від Тетяни НЕЧАЙ та магазинчику toys_kids.handmade. Тут і медведики в патріотичному одязі, і Пес Патрон, і просто милі тваринки. А ще синьо-жовті брелоки та в’язані предмети декору.

Смаколики для продажу приготували студенти факультету харчових технологій Сумського НАУ. Поласувати можна було й мармеладом власного виробництва випускниці нашого університету Тетяни ЯРМОШ та зефіром Марії ШЕПИЛЬ.

Студенти та аспіранти Сумського НАУ із задоволенням надавали власні вироби ручної роботи, щоб допомогти в проведенні заходу.

Головна місія ярмарку виконана. Кошти зібрані й направлені на потреби співробітників СНАУ, що служать у лавах Збройних Сил України.

Щиро тішимося, що змогли докласти руку до перемоги, а ще продемонстрували, наскільки якісні й ексклюзивні вироби створюють сумські майстрині.