Вулицю в Сумах перейменували на честь першого ректора СНАУ

Відтепер колишня назва вулиці Зої Космодем’янської зміниться на вулицю імені Івана Брюховецького. Таке рішення ухвалили депутати міської ради під час XXVIII сесії.  Раніше відповідне рішення підтримала громадськість.

Іван Брюховецький – перший ректор Сумського національного аграрного університету, кандидат економічних наук, академік Академії економічних наук України. Ця людина доклала неймовірних зусиль до становлення й розвитку СНАУ. За двадцять років керівництва Івана Брюховецького Сумська філія Харківського сільськогосподарського інституту ім. В. В. Докучаєва почала свою роботу, зробила перші кроки на науковій ниві. Згодом, у 1990 році, за сприянням академіка на базі філії було створено Сумський сільськогосподарський інститут, а у 1997 році йому надали статус університету.

Іван Брюховецький – науковець, який вів СНАУ на шляху до успіху й розквіту з початку існування нашого закладу вищої освіти. Дякуємо за вагомий внесок і плідну працю. Неймовірно пишаємося тим, що така постать була в історії університету.