Університет засинає – прокидається мафія

Злочинне угрупування бажає знищити всіх громадян міста, а мирні жителі намагаються знайти чужого серед своїх – сюжет знайомої усім гри “Мафія”. Один вечір студенти Сумського національного аграрного університету провели в компанії “чесних громадян” і “мафії” за ініціативи активістів інженерно-технологічного та біолого-технологічного факультетів та за підтримки відділу з організації виховної роботи зі студентами.

Крім того, що гра стає чудовою можливістю розважитися і відпочити від буденних проблем, “Мафія”  вчить мислити і робити логічні висновки. Хто покладається більше на свою інтуїцію, той має шанс розвивати її.

Гравці повинні багато говорити і переконувати, у результаті чого розвивають свої ораторські здібності.

“Мафія” – одна з небагатьох інтелектуально – психологічних ігор, яка вчить поступово доводити свою точку зору за допомогою аргументів та фактів, бути стриманим та беземоційним. Таке заняття навчає працювати в команді і діяти впевнено в непередбачуваних ситуаціях.

Ловіть кілька цікавих фактів про “Мафію”, яких Ви точно не знали, навіть граючи не один раз!

Мафію використовують для лікування азартних людей від ігрової залежності в Китаї і як засіб перевиховання “складних” підлітків у США.  
За допомогою Мафії до ролі майбутніх присяжних готують японських старшокласників.
Перша сторінка Мафії в Інтернеті з’явилася у 1996 році в Угорщині.
Мафію визнано однією з “50 найбільш історично і культурно істотних ігор, що з’явилися після 1800 року”.