25 березня 2024 року в Сумському національному аграрному університеті провели планове засідання Вченої ради закладу освіти. 

На порядку денному наступні питання:

  1. Про результати роботи в 2023 році та перспективи розвитку біолого-технологічного факультету (доповідала: декан біолого-технологічного факультету Вікторія ВЕЧОРКА)
  2. Про результати роботи в 2023 році та перспективи розвитку факультету ветеринарної медицини (доповідав: декан факультету ветеринарної медицини  Олександр НЕЧИПОРЕНКО)
  3. Про результати зимової заліково-екзаменаційної сесії 2023-2024 навчального року (доповідав: проректор з науково-педагогічної та навчальної роботи  Ігор КОВАЛЕНКО)
  4. Про особливості прийому абітурієнтів до університету в 2024 році (доповідав: відповідальний секретар приймальної комісії Віктор СЕРГІЄНКО)
  5. Різне

5.1. Питання наукової роботи (доповідала: завідувач відділу аспірантури та докторантури Світлана ЯРОЩУК)

5.2. Про ухвалення освітніх програм на 2023-2024 навчальний рік

5.3. Про затвердження Положення про атестацію педагогічних працівників Сумського національного аграрного університету

5.4. Про внесення змін до Положення про організацію вивчення навчальних дисциплін вільного вибору студентів (доповідав: проректор з науково-педагогічної та навчальної роботи Ігор КОВАЛЕНКО)

5.5. Стратегія реалізації впровадження електронної бібліотеки в СНАУ (доповідали: директор бібліотеки Галина КОМЛИКОВА; завідувач кафедри кібернетики та інформатики Світлана АГАДЖАНОВА)

5.6. Про підтримку кандидатур до обрання член-кореспондентом, дійсним членом (академіком) НААН України (доповідала: учений секретар Євгенія САМОХІНА)

Перед заслуховуванням доповідей члени Вченої ради обрали лічильну комісію у складі Оксани ШКРОМАДИ, Михайла ШУЛЯКА, Світлани ШЕСТАКОВОЇ. Голосували присутні за затвердження переліку кандидатів для участі в конкурсі на заміщення науково-педагогічних посад СНАУ на факультеті будівництва та транспорту, факультеті економіки і менеджменту, інженерно-технологічному та юридичному факультетах. Усі претенденти були підтримані одноголосно. 

Крім того, у ході Вченої ради ректор Сумського НАУ Володимир ЛАДИКА та проректор з науково-педагогічної та навчальної роботи Ігор КОВАЛЕНКО мали нагоду привітати з Днем народження колишнього проректора з науки Олексія ЖАТОВА, котрий обіймав посаду з 1979 по 1996 рік. Володимир ЛАДИКА говорить, що вклад Олексія Гнатовича в розвиток ще на той час Сумського філіалу Харківського сільськогосподарського інституту імені В.В. Докучаєва важко переоцінити: 

“З великою вдячністю згадуємо часи роботи Олексія Гнатовича. Часи розвитку, часи сталості. Олексій Гнатович підтримував принциповість, підтримував те, що університет має займатися прикладною наукою, давати результат для тих, хто зараз є найближчим, у нашому випадку – для аграріїв.”

Привітали з Днем народження діючого проректора з наукової і міжнародної діяльності Юрія ДАНЬКА, котрий також усе своє життя повʼязав зі СНАУ, пройшовши шлях від студента до проректора та професора.