Перший робочий місяць поточного навчального року завершується у стінах Сумського НАУ засіданням Вченої ради. Традиційно розпочав його вітальним словом ректор, академік НААН України Володимир ЛАДИКА.

Володимир Іванович відзначив затвердження кандидатури Ольги БАКУМЕНКО на посаду декана факультету агротехнологій та природокористування. Ректор СНАУ каже:

«Пишаюся, що ми відомі в регіоні та країні тим, що забезпечуємо сільське господарство кадрами, розвиваючи його. Факультет агротехнологій і природокористування – та компонента, яка найбільше пов’язана з цим напрямком. Тому хочу побажати Ользі Миколаївні натхнення та наполегливості в роботі»

Згодом присутні обрали членів лічильної комісії в особі Наталії ВОРФОЛОМЕЄВОЇ, Михайла ШУЛЯКА, Оксани ШКРОМАДИ, щоб проголосувати за конкурсні справи про присвоєння вченого звання професора Олексію АЛФЬОРОВУ, доцента Наталії ПЕТРОВОЇ, доцента Ганні БАРСУКОВІЙ, доцента Наталії БОНДАР, професора Вікторії МАКАРОВІЙ.

На порядку денному засідання наступні питання:

1. Про виконання проєктів за програмою Erasmus+ (доповідав: проректор з наукової роботи та міжнародних зв’язків Юрій ДАНЬКО)
  2. Забезпечення якості освітнього процесу при наданні індивідуальної траєкторії навчання (доповідала: начальник навчальної частини Наталія КОЛОДНЕНКО)
  3. Про пріоритетні напрями профорієнтаційної роботи СНАУ та коледжів у 2023-2024 навчальному році (доповідала: помічник ректора з профорієнтаційної роботи Ніна МЕЛЬНИК; співдоповідач: завідувачка кафедри іноземних мов Тетяна КЛОЧКОВА)

4.1. Про затвердження Положення про Бізнес школу СНАУ

4.2. Про затвердження Положення про відкриті заняття

4.3. Про заміну гаранта проєктної групи ОПП «Технологія виробництва і переробки продукції тваринництва» другого (магістерського) рівня вищої освіти.

4.4. Про зміну в складі проєктних груп ОПП «Архітектура та містобудування» першого (бакалаврського) рівня вищої освіти.

4.5. Про зміну в складі проєктних груп ОПП «Архітектура та містобудування» другого (магістерського) рівня вищої освіти.

4.6. Про зміну в складі проєктних груп ОПП «Будівництво та цивільна інженерія» першого (бакалаврського) рівня вищої освіти.

4.7. Про зміну в складі проєктних груп ОПП «Автомобільні дороги та транспортні споруди» першого (бакалаврського) рівня вищої освіти.

4.8. Про зміну в складі проєктних груп ОПП «Будівництво та цивільна інженерія» другого (магістерського) рівня вищої освіти.

4.9. Про зміну в складі проєктних груп ОПП «Транспортні технології (на автомобільному транспорті)» першого (бакалаврського) рівня вищої освіти.

4.10. Про зміну в складі проєктних груп ОПП «Транспортні технології (на автомобільному транспорті)» другого (магістерського) рівня вищої освіти.

4.11. Про затвердження ОНП «Право» третього рівня вищої освіти.

4.12. Про схвалення Положення «Про електронну платформу Є-СНАУ».

4.13. Про схвалення Рішення про створення окремого підрозділу наукової бібліотеки СНАУ Міжнародна електронна бібліотека.

4.14. Про схвалення Положення про навчальну лабораторію інноваційних технологій навчання.

4.15. Питання наукової роботи

Члени Вченої ради ухвалили відповідні рішення, заслухавши доповідачів.