27 лютого 2024 року члени Вченої ради Сумського національного аграрного університету на чолі з ректором закладу Володимиром ЛАДИКОЮ зібралися на чергове засідання. На порядку денному наступні питання:

1. Про результати роботи в 2023 році та перспективи розвитку факультету економіки і менеджменту (довідала: декан факультету економіки і менеджменту Маргарита  ЛИШЕНКО)
  1. Про результати роботи в 2023 році та перспективи розвитку факультету будівництва та транспорту (доповідав: в.о декана факультету будівництва і транспорту Олександр СОЛАРЬОВ)
  1. Про підсумки 2023 фінансового року та затвердження фінансового плану на 2024 рік (доповідав: проректор з економічної та господарської діяльності Микола КОВАЛЕНКО)

4.1. Питання наукової роботи

4.1.1 Про затвердження положення

4.1.2. Про затвердження разових спеціалізованих вчених рад

4.1.3. Про надання академічної відпустки

4.2. Про затвердження загальних короткострокових програм підвищення кваліфікації державних службовців

4.2.1. Про рекомендацію до друку навчальних підручників та посібників

4.3. Про ухвалення Регламенту організації взаємодії в роботі Сумського національного аграрного університету та його відокремлених структурних підрозділів

Крім того, заслухавши доповідь проректора з наукової та міжнародної діяльності Юрія ДАНЬКА, члени Вченої ради проголосували за підтримку кандидатур для участі в конкурсі, а саме: Олександра СОЛАРЬОВА на здобуття Премії Верховної Ради України молодим вченим та Анни ГЕЛІХ на здобуття стипендії Кабінету Міністрів України молодим вченим. Лічильна комісія у складі Михайла ГЕЄНКА, Наталії МАКАРЕНКО та Людмили ВАРЕНИК, порахувавши голоси, повідомила, що кандидатури було підтримано одноголосно.

Усі рішення, ухвалені в ході Вченої ради, було зафіксовано протокольно.