Відкрита лекція в Університеті Барселона

На запрошення Barselona Economics Analysis Teamпроректор з наукової та міжнародної діяльності Сумського національного аграрного університету, професор Юрій Данько провів відкриту лекцію на тему  «Циркулярна економіка і маркетинг: точки взаємодії» для студентів Університету Барселони в рамках вибіркового курсу «Global sustainability”. Слухачами даного курсу є студенти з університетів США, Британії, Нідерландів та інших країн, що навчаються за програмами академічної мобільності в Університеті Барселони.

Представлені в лекції матеріали, отримані в рамках реалізації проєкту “Продукування та поширення ідей циркулярної економіки відповідно до Плану дій ЄС”№ 620966-EPP-1-2020-1-UA-EPPJMO-PROJECT що реалізується Сумським національним агарнимуніверситетом за програмою Еразмус+, напрям Жан Моне, за підтримки Європейського інструменту добросусідства.

Університет Барселони заснований в ХІV столітті і є одним з найстаріших в Іспанії. Сьогодні він входить до сотні кращих університетів світу за багатьма галузями. В університеті навчається 65 тисяч студентів на 18 факультетах, в тому числі і аграрного профілю.