Візит Міністра розвитку громад та територій в СНАУ

Сумську область відвідав Міністр розвитку громад та територій Олексій Чернишов. Сумщина – регіон який першим зустрів ворожий наступ та зазнав значних руйнувань під час бойових дій. За словами міністра спільне завдання керівництва області та країни в цілому − ліквідувати наслідки військових дій ворога.

Необхідно відремонтувати та відновити будинки, забезпечити надання усіх житлово-комунальних послуг у звичайному режимі.

На це Сумщина найближчим часом отримує від Кабінету Міністрів України перші 250 млн грн.

Роботи почнуться лише на  розмінованих територіях.  Кредит об’єктів, що потребуть відновлення – Маловисторопський та Сумський коледжі СНАУ.

В рамках візиту до області Олексій Чернишов також відвідав Сумський національний аграрний університет. Урядовець був приємно вражений матеріально-технічною базою закладу, яка використовується в навчальному та науковому процесах.

За словами ректора університету Володимира Ладики, в довоєнний період СНАУ максимально був інтегрований в розвиток територіальних громад. Сьогодні, наявний в університеті комплексний потенціал в сільському господарстві, харчовій промисловості, будівництві тощо має бути використаний для розвитку Сумщини.