ЗАСБТ “SWAY” здобув гран-прі

Вітаємо багаторазового переможця Чемпіонату України серед хореографічних колективів, міжнародних та Всеукраїнських фестивалів і конкурсів аматорського мистецтва Зразковий ансамбль сучасного бального танцю “SWAY” Сумського НАУ із здобуттям гран-прі у Всеукраїнському конкурсі мистецтв “Зимові ігри”, що проходив 6 січня 2023 року в онлайн-форматі в Києві.

Колектив продемонстрував вальс “I believe”, з яким був відзначений у категорії “Дорослі” (від 19 років).

Художній керівник ансамблю, постановник Юрій СЕРГЕЄВ говорить: “Неймовірно пишаюся тим, що у такий важкий час наші студенти не опускають рук: тренуються в укритті, зі світлом чи й навіть без нього. За підтримки Сумського національного аграрного університету маємо можливість працювати, удосконалювати свої навички, показувати свої вміння на різноманітних змаганнях, перемагати. До речі, це наша не перша відзнака цього навчального року. Восени SWAY здобув нагороди в конкурсах офлайн-формату.”

Самого керівника Юрія СЕРГЕЄВА також відзначили подякою за професійну підготовку учасників до конкурсу, відданість справі, збереження та розвиток української культури.

Приєднатися до колективу Зразкового ансамблю сучасного бального танцю “SWAY” й дізнатися більше про його діяльність можна за номером +380 50 407 02 03 (Юрій Геннадійович) або на офіційній сторінці в Інстаграм  @sway_snau_sumy.

Крім того, про ЗАСБТ “SWAY” є інформація на нашому сайті https://snau.edu.ua/tvorchi-kolektivi/zrazkovij-ansambl-suchasnogo-balnogo-tancyu-sway/ .