Завершився віртуальний семестр навчання в університеті Вайєнштефан-Тріздорф

Безкоштовне навчання в європейському закладі освіти? Зовсім не мрія, а реальні можливості студентів Сумського НАУ! Уже вдруге наша молодь завершує віртуальний семестр у німецькому університеті прикладних наук Вайєнштефан-Тріздорф!

Загалом у реалізації віртуального семестру 2023/2024 взяли участь 11 університетів-партнерів, 153 студенти з різних куточків світу, зокрема 27 здобувачів із Сумського НАУ. Варто зауважити, що можливість безкоштовного паралельного навчання в університеті прикладних наук Вайєнштефан-Тріздорф та власному закладі освіти надається «аграрвардцям» уже вдруге.

Навчання для студентів СНАУ проводилося двома мовами: українською та англійською. Молодь могла обрати предмети, які найбільше цікавлять, як приміром «Англійська для навчання, роботи та життя за кордоном», «Персональний брендінг», «Збір даних», тощо. Головною умовою при виборі напрямку вивчення було заповнення необхідної кількості кредитів. Навчання реалізовувалося через віртуальні майданчики VHB platform та Wbmoodle, система роботи яких нагадує звичну для України платформу Moodle. Віртуальний семестр складався з проведення онлайн-лекцій, виконання практичних завдань та створення спільних дослідницьких проєктів.

Одна з учасниць віртуального семестру 2023/2024, студентка факультету будівництва та транспорту Дар’я СТРОКАЧ каже, що отримала значний досвід і вдосконалила знання англійської:

«Усе почалося з дуже багаторівневої реєстрації, де, як не крути, довелося вдосконалити свої навички роботи на різних Інтернет-платформах. Щодо самих предметів. Найбільше зацікавила англійська мова, де тести та завдання дійсно були креативними і їх справді хотілося виконувати. »

Після закінчення навчання студенти отримають академічні довідки німецького університету  прикладних наук Вайєнштефан-Тріздорф з отриманими кредитами, які будуть зараховані у вітчизняному навчальному закладі.

12 березня 2024 року відбулася підсумкова онлайн-зустріч, під час якої були підбиті підсумки співпраці та обговорені результати виконаної роботи протягом віртуального навчального семестру в університеті прикладних наук Вайєнштефан-Тріздорф 2023-2024. Учасники розглянули можливості подальшого розвитку проєкту, розробку нових курсів та впровадження інноваційних методик навчання.

Більш того, протягом онлайн-зустрічі студенти мали можливість висловити думки про реалізацію даного міжнародного проєкту та про можливості подальшого покращення навчання. Такі відгуки в подальшому допоможуть організаторам віртуального семестру адаптувати освітнє середовище під виклики, що долає молодь у кожній з 5 країн, де розташовані університети-партнери. Крім того, такі відкриті обговорення якості надання знань протягом семестру підтверджують готовність усіх сторін реалізації до спільної роботи над новими впровадженням та ініціативами.

Студенте, не пропусти свій шанс потрапити на навчання у Міжнародному віртуальному семестрі 2024-2025! Слідкуй за новинами на сайті відділу міжнародних зв’язків Сумського НАУ: https://international.snau.edu.ua/.

Офіційний сайт університету прикладних наук Вайєнштефан-Тріздорф: https://www.hswt.de/