Олександр СОЛАРЬОВ – член ради молодих учених

Згідно з розпорядженням Голови обласної державної адміністрації, начальника обласної військової адміністрації від 24.08.2023 року було оновлено склад ради молодих учених при Сумській обласній державній адміністрації. Відтепер доцент кафедри транспортних технологій Сумського НАУ, кандидат технічних наук Олександр СОЛАРЬОВ є членом цього консультативно-дорадчого органу.

Склад ради молодих учених за нормативними документами оновлюється кожні 3 роки. У 2020 році представником від нашого університету в даному колегіальному органі став Юрій ДАНЬКО, проректор з наукової та міжнародної діяльності, який отримав посаду Голови ради молодих вчених при Сумській ОДА.

Нагадаємо, що робота ради молодих учених спрямована на реалізацію прав науковців у їх участі у формуванні та реалізації державної політики в науковій діяльності, захист власних прав та інтересів.

Співпраця Олександра Соларьова з членами ради молодих учених розпочалася ще до його обрання в склад. Приміром, науковець брав участь у регіональній зустрічі рад молодих учених Сумщини в червні 2023 року. Про це детально зможете прочитати за лінком: https://snau.edu.ua/molodi-vcheni-snau-vzyali-uchast-u-regionalnij-zustrichi-rad-molodix-vchenix-sumshhini/.

Як учений Олександр Олексійович прославився завдяки ґрунтовним науковим працям у галузі транспортних технологій та навігаційних систем управління транспортним складом.

До речі, Олександр СОЛАРЬОВ, як і переважна більшість викладачів Сумського національного аграрного університету, пов’язав усе своє життя з нашим закладом вищої освіти. Був і студентом, і аспірантом, і асистентом, старшим викладачем. Зараз же працює на кафедрі транспортних технологій факультету будівництва та транспорту на посаді доцента.

Про професійні здобутки Олександра СОЛАРЬОВА: https://bud.snau.edu.ua/kafedri/kafedra-transportnix-texnologij/sklad-kafedri/solarov-oleksandr-k-t-n-docent/.

Про особисте, сім’ю і хобі: https://www.youtube.com/watch?v=K5Gsukd8pLM&t=681s .

Вітаємо Олександра СОЛАРЬОВА із здобуттям нової посади. Знаємо, Ваші знання та практичний досвід, працьовитість, активність і людяність допоможуть у прийнятті правильних рішень на благо суспільства. Нехай у голові постійно дозрівають нові плани, цілі й амбіції, а життя дає ресурси для їх реалізації. Пишаємося Вами й завжди підтримаємо будь-які починання!