Символ нескореності : Сумський НАУ відсвяткував День вишиванки

19 травня у Сумському національному аграрному університеті святкували День вишиванки. Щороку, у третій четвер травня ми одягаємо один із національних символів України.

Вишиванка – генетичний код українця, вишитий на полотні. Тут культура і доля, дорога і дім, любов і життя. Це символ нашої неповторної, самобутньої, барвистої культури, міцний зв’язок поколінь, наш особливий оберіг…

Щороку, на День вишиванки студенти, викладачі, співробітники СНАУ вбираються у національний одяг аби зробити спільне фото. Тим самим, аграрвадці мають вишиванку в серці на цілий рік.

Саме День вишиванки стирає кордони та об’єднує українців у всьому світі, а мудрість та сила тисячолітньої традиції дає нам натхнення.Цього року ми зустрічаємо День вишиванки не у ліричному, а у бойовому настрої з вірою у перемогу, надією на мирне майбутнє і великою любов’ю до України.

Також студенти та викладачі СНАУ взяли участь у флешмобі, що теж є традиційним, але в цьому році він має особливе значення, адже став оберегом від усього лихого, закодував щастя, долю, життя та волю.

Сумський національний аграрний університет вітає кожного, хто носить вишиванку у своєму серці і вірить у щасливу Україну!..

З Днем вишиванки, друзі! Усе буде Україна