Трудовий колектив СНАУ проголосував за нового ректора університету на виборах

20 червня 2024 року в Сумському національному аграрному університеті відбулися вибори ректора. За інформацію виборчої комісії в голосуванні взяли участь 873 виборці.

За проректора з науково-педагогічної та навчальної роботи Ігоря Миколайовича КОВАЛЕНКА проголосували 788 виборців, що становить 80,2%.

За професора кафедри туризму Володимира Петровича ОНОПРІЄНКА проголосували 55 виборців (5,6%).

Не підтримали жодного кандидата 19 виборців.

Таким чином, новим ректором Сумського національного аграрного університету в першому турі обрано доктора біологічних наук, професора Ігоря Миколайовича КОВАЛЕНКА.

Нагадаємо, що конференція трудового колективу, що була проведена 24 січня 2024 року, одноголосно підтримала ініціативу профспілкового комітету щодо висунення єдиним кандидатом на вибори ректора Сумського національного аграрного університету проректора з науково-педагогічної та навчальної роботи Ігоря КОВАЛЕНКА. Володимир ОНОПРІЄНКО став самовисуванцем. 

Процедура виборів нового ректора Сумського національного аграрного університету була максимально прозорою. Для голосування відкрили 7 дільниць у нашому ЗВО та його відокремлених структурних підрозділів. Увесь час виборів працювала Виборча комісія та Організаційний комітет. Перед процедурою були проведені зустрічі з виборцями, де кожен з кандидатів міг представити себе, свою програму, відповісти на питання членів колективу Сумського НАУ. До голосування долучилася адміністрація, співробітники, студенти.

З нормативними документами та виборчими програмами кандидатів можна ознайомитися за лінком: https://snau.edu.ua/vibori-rektora-sumskogo-nau/

Колектив Сумського національного аграрного університету щиро вітає Ігоря КОВАЛЕНКА з блискучою перемогою. Такий високий показник свідчить про довіру й повагу родини нашого університету до кандидата. Бажаємо Ігорю Миколайовичу натхнення та успіхів у новій професійній ролі. Нехай карʼєру переслідують лише взлети, нехай наш заклад процвітає кожного дня  під керівництвом досвідченої шанованої людини.