Адреса: вулиця Герасима Кондратьєва, 160, м. Суми, Сумська обл., 40000
E-mail: admin@snau.edu.ua
Приймальна комісія:
- Відповідальний секретар приймальної комісії – Сергієнко Віктор Олександрович – +38 (0542) 70-11-91
- З питань вступу – Мельник Ніна Михайлівна – +38 (0542) 70-10-73
Абонент | Номер телефону | № кабінету | |
---|---|---|---|
РЕКТОРАТ | |||
Приймальня ректора | +38 (0542) 70-10-12 | № 226г | |
Референт ректорату Кравченко Дар’я Василівна | +38 (0542) 70-10-12 | № 226г | |
Секретар ректорату Заремба Ольга Федорівна | +38(0542)70-10-12 | №226г | |
Приймальна проректора з ЕГД Прокопенко Марина Сергіївна | +38(0542)70-10-18 | №230 г | |
Радник ректора з правових питань Курило Микола Петрович | +38(0542)70-10-11 | №222г | |
Проректор з науково-педагогічної Коваленко Ігор Миколайович | № 204г | ||
Приймальня проректора з НП Бурик Каріна Станіславівна | +38 (0542) 70-10-39 | № 203г | |
Проректор з наукової роботи та міжнародної діяльності Данько Юрій Іванович | № 216г | ||
Приймальня проректора з наукової роботи та міжнародної діяльності Громиченко Дарина Володимирівна | +38 (0542) 70-10-65 | № 215г | |
Проректор з економічної та господарської Коваленко Микола Петрович | № 231г | ||
Радник ректора з міжнародних питань Соколов Микола Олександрович | +38 (0542) 70-10-63 | № 214г | |
Помічник ректора Мельник Ніна Михайлівна | +38 (0542) 70-10-73 | № 221г | |
Профком викладачів і співробітників СНАУ. Голова профкому: Колодненко Наталія Володимирівна | +38 (0542) 70-10-69 | № 217г | |
Заступник проректора з НП Розуменко Анатолій Михайлович | +38(0542)70-10-61 | №219г | |
Фахівець з питань запобігання та виявлення корупції Пирха Михайло Анатолійович | +38(0542)70-11-08 | №317е | |
Головний інженер Бова Олександр Миколайович | +38(0542)70-11-47 | ||
Директор студентського містечка Свирид Алла Олексіївна | +38(0542)70-11-25 | №229г | |
Головний фахівець з питань внутрішнього аудиту Семенець Людмила Валентинівна (+38(0542)70-10-81) каб.№247г
Фахівець з питань цивільного захисту Головач Ігор Вікторович ( 066-901-38-84) каб. №326м Приймальна . Провідний фахівець навчального відділу Жученко Ірина Сергіївна каб.№218г Бухгалтер профкому Коробко Яна Михайлівна ( +38(0542)-70-10-55 каб.№202г
|
|
||
АДМІНІСТРАТИВНІ ПІДРОЗДІЛИ
(відділ кадрового, правового та організаційного забезпечення) відділ КПОЗ |
|||
Начальник відділу КПОЗ Спаських Світлана Іванівна | +38 (0542) 70-10-79 | № 136г | |
Заступник начальника -юрисконсульт відділу КПОЗ Ворфоломеєва Наталія Панасівна | +38 (0542) 70-10-71 | № 224г | |
Провідні фахівці з питань зайнятості відділу КПОЗ Ликова Світлана Олегівна; Маслобоєва Ірина Анатоліївна; Пилипенко Альона Юріївна | +38 (0542) 70-10-80 | № 136г | |
Провідний фахівець з військового обліку відділу КПОЗ Євтушенко Оксана Миколаївна | +38 (0542) 70-10-57 | № 249г | |
Провідні фахівці з організації діловодства відділу КПОЗ Гема Світлана Іванівна; Бало Світлана Миколаївна | +38 (0542) 70-10-55 | № 202г | |
Провідні фахівці з архівної роботи відділу КПОЗ Шпетна Любов Миколаївна ; Олійник Віра Федорівна +38(0542)70-10-88 каб.№120г
ВІДДІЛ ОХОРОНИ ПРАЦІ Начальник відділу Яковчук Михайло Андрійович +38(0542)70-11-46 каб.№206м Провідний інженер з охорони праці Осадча Світлана Василівна +38(0542)70-11-46 каб.№206м Медпункт (3-й гуртожиток ) Старший фельдшер Тертишна Жанна Віталіївна |
|||
НАВЧАЛЬНО-МЕТОДИЧНИЙ, МІЖНАРОДНИЙ ТА ВИХОВНИЙ НАПРЯМИ ОСВІТНЬОГО ПРОЦЕСУ | |||
Заступник завідувача навчального відділу Колесник Микола Анатолійович | +38 (0542) 70-10-36 | № 307 е | |
Навчальний відділ | +38 (0542) 70-10-61 | № 205г | |
Сектор студентського відділу кадрів навчального відділу Кучма Віта Леонідівна ; Мірошніченко Зоя Михайлівна | +38 (0542) 70-10-57 | № 249г | |
Навчальний відділ (сектор технічного забезпечення )інженер системного видавничо- поліграфчного виробництва Нужненко Вікторія Миколаївна | +38 (0542) 70-11-95 | № 117е | |
Центр по роботі з іноземними студентами . Директор центру :Дудник Катерина Олександрівна | +38 (0542) 70-10-48 | № 118г | |
Відділ з організації виховної роботи зі студентами. Завідувач :Зінченко Світлана Володмирівна | +38 (0542) 70-10-40 | № 251г | |
Центр підвищення кваліфікації, перепідготовки, удосконалення керівних працівників і спеціалістів. Директор : Тодерюк Ірина Валеріївна | +38 (0542) 70-10-82 | № 221г | |
Директор бібліотеки Комликова Галина Іванівна | +38 (0542) 70-11-67 | № 102е | |
Бібліотека | +38 (0542) 70-11-59 | № 12е | |
Музей СНАУ +38 (0542) 70-10-92 каб.№ 252г
Відділ якості освіти ,ліцензування та акредитації . Завідувач відділу : Рибіна Олена Іванівна(Скляр Ірина Дмитрівна) каб.№201 Відділ міжнародних зв’язків . Начальник :Калачевська Лариса Іванівна +38(0542)70-10-30 каб.№211г Центр по роботі з іноземними студентами +38(0542)7-10-48 каб.№117г |
|||
ПІДРОЗДІЛИ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ОСВІТНЬОГО ПРОЦЕСУ | |||
Профорієнтаційний офіс промоції . Директор :Блюмьска-Данько Ксенія Валеріївна | +38 (0542) 70-11-73 | № 238-239г | |
Відповідальний секретар приймальної комісії (Сергієнко Віктор Олександрович) | +38 (0542) 70-11-91 | № 205е | |
Приймальна комісія ( провідний фахівець з організації діловодства) | +38 (0542) 70-11-58
+38 (0542) 62-78-17 |
№ 132е | |
Центр цифровізації освітнього процесу | |||
Директор навчально-науково-виробничого центру Шпетний Микола Борисович | +38(0542)70-10-27 | №220г | |
НАУКОВА ДІЯЛЬНІСТЬ | |||
Завідувач науково-дослідної частини Пасько Олег Віталійович | +38 (0542) 70-10-42 | № 235г | |
Науково-дослідна частина | +38 (0542) 70-10-75 | № 236г | |
Відділ аспірантури та докторантури +38 (0542) 70-10-92 каб.№234г
Завідувач відділу аспірантури та докторантури Ярощук Світлана Василівна (Костель Микола Васильович ) +38(0542)70-10-68 каб.№ 234г |
|||
ВІДДІЛ БУХГАЛТЕРСЬКОГО ОБЛІКУ ТА ЗВІТНОСТІ | |||
Головний бухгалтер Мазіна Наталія Миколаївна(Зав’ялова Олена Миколаївна ) | +38 (0542) 70-10-31 | № 139г | |
Заступник головного бухгалтера Крячко Катерина Василівна | +38 (0542) 70-10-84 | № 130г | |
Сектор обліку розрахунків ,матеріального обліку та звітності ВБОЗ (нарахування заробітної плати співробітникам) | +38 (0542) 70-10-77 | № 140г | |
Сектор обліку розрахунків, матеріального обліку та звітності ВБОЗ (нарахування стипендій студентам та аспірантам) | +38 (0542) 70-10-50 | № 131г | |
Сектор обліку платних послуг та виробництва ВБОЗ | +38 (0542) 70-10-78 | № 131г | |
Сектор розрахунків та обліку фінансових зобов’язань ВБОЗ | +38 (0542) 70-10-87 | № 131г | |
Каса | +38 (0542) 70-10-87 | № 131г | |
Сектор матеріального обліку та звітності ВБОЗ | +38 (0542) 70-10-86 | № 130г | |
ПЛАНОВО-ФІНАНСОВИЙ ВІДДІЛ | |||
Начальник ПФВ Журбенко Наталія Михайлівна | +38 (0542) 70-10-85 | № 104г | |
Сектор договірної роботи з матеріально-технічного забезпечення ПФВ . Завідувач :Марченко Ірина Володмирівна | +38 (0542) 70-10-60 | № 104г | |
Сектор договірної роботи з матерільально-технічного забезпечення ПФВ Калногуз Олена Іванівна | +38 (0542) 70-11-22 | № 133г | |
Сектор фінансового економічного планування та трудових ресурсів +38 (0542) 70-10-59 каб.№ 115г
Уповноважена особа з публічних закупівель ПФВ Петрівна Людмила Сергіївна +38(0542)-70-11-19 каб.№133г Заступник начальника відділу – завідувач сектору фінансового економічного планування та трудових ресурсів ПФВ +38(0542)-70-10-72 каб.№135г |
|||
ПІДРОЗДІЛИ ГОСПОДАРСЬКОЇ ЧАСТИНИ | |||
Майстер господарства сантехнічних мереж Святський Микола Олександрович | |||
Відділ будівництва та технічного нагляду . Начальник : Скрипка Сергій Олександрович | +38 (0542) 70-10-97 | № 126г | |
Головний енергетик Басанець Юрій Миколайович | +38 (0542) 70-10-76 | Цоколь головного корпусу | |
Вахта головного корпусу. Комендант :Ткаченко Анжела Геннадіївна | +38 (0542) 70-10-32 | №250г | |
Вахта навчального корпусу №1 (агро). Комендант: Іванченко Любов Павлівна | +38 (0542) 70-11-20 | ||
Вахта навчального корпусу №2 (економ). Комендант: Пирожок Яна Віталіївна | +38 (0542) 70-11-69 | ||
Вахта навчального корпусу №3 (вет) | +38 (0542) 70-11-34 | ||
Вахта навчального корпусу №4 (мех). Комендант: Косогорова Любов Дмитрівна | +38 (0542) 70-11-03 | ||
Гуртожиток №1. Завідувач: Давидовська Надія Володимирівна | +38 (0542) 70-11-39 | ||
Гуртожиток №2. Завідувач: Бульковська Аліна Олександрівна | +38 (0542) 70-11-42 | ||
Гуртожиток №3. Завідувач :Давидовська Надія Володимирівна | +38 (0542) 70-11-38 | ||
Гуртожиток №4. Завідувач : Бульковська Аліна Олександрівна | +38 (0542) 70-11-41 | ||
Лабораторія бджільництва | +38 (0542) 70-11-09 | ||
Спортивно-оздоровчий комплекс | +38 (0542) 70-11-44 | ||
Комбінат громадського харчування | |||
Директор комбінату громадського харчування Токан Оксана Василівна (Проценко Олена Іванівна ) | +38 (0542) 70-11-99 | ||
Склад комбінату громадського харчування | +38 (0542) 70-11-30 | ||
Вахта комбінату громадського харчування | +38(0542)70-11-98 | ||
Машинно-тракторний парк. Провідний інженер-механік : Грищенко Іван Миколайович | +38 (0542) 70-11-55 | ||
Диспетчерська МТП Крупська Альона Вікторівна | +38 (0542) 70-11-55 | ||
Сторож МТП | +38 (0542) 70-11-55 | ||
Газифікована котельня теплового господарства. Старший майстер : Цибка Віктор Володимирович | +38 (0542) 70-11-24 | ||
Охорона СНАУ . Начальник : Компанець Ігор Олегович +38(0542)70-11-97 . Гуртожиток №3
ФАКУЛЬТЕТ ЕКОНОМІКИ ТА МЕНЕДЖМЕНТУ Декан : Лишенко Маргарита Олександрівна +38(0542)70-11-74 . каб.№ 207е Диспетчер факультету +38(0542)70-11-78. каб.№ 207е Деканат ф-ту економіки та менеджменту +38(0542)70-11-70 . каб.№206е
ІНЖЕРЕНО-ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ФАКУЛЬТЕТ Декан : Зубко Владислав Миколайович +38(0542)70-11-40 . каб.№ 327м Диспетчер :Ларічкіна Валентина Михайлівна +38(0542)70-11-40. каб.№327м Заочне відділення ІТФ : Колесниченко Оксана Іванівна +38(0542) 70-11-93. каб.№325м
ФАКУЛЬТЕТ АГРОТЕХНОЛОГІЇ ТА ПРИРОДОКОРИСТУВАННЯ Декан: Бакуменко Ольга Миколаївна +38(0542)70-11-54 . каб.№204а Диспетчер : Денисенко Ірина Олександрівна +38(0542)70-11-54 . каб.№204а
ФАКУЛЬТЕТ ВЕТЕРИНАРНОЇ МЕДИЦИНИ Декан: Нечипоренко Олександр Леонідович +38(0542)70-11-33 . каб.№ 45в Заступник декана з питань заочної освіти : Дубовик Володимир Іванович каб.№37в Диспетчер факультету : Удовенко Яна Сергіївна +38(0542)70-11-33. каб.№45в
БІОЛОГО-ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ФАКУЛЬТЕТ Декан: Вечорка Вікторія Вікторівна +38(0542)70-10-89. каб.№309г Диспетчер факультету +38(0542)70-10-89 . каб.№309г
ФАКУЛЬТЕТ БУДІВНИЦТВА ТА ТРАНСПОРТУ Декан: Циганенко Людмила Анатоліївна +38(0542)70-11-86. каб.№ 327 б Диспетчер : Бондаренко Оксана Володимирівна +38(0542)70-11-86 . каб.№ 327 б
ФАКУЛЬТЕТ ХАРЧОВИХ ТЕХНОЛОГІЙ Декан: Болгова Наталія Вікторівна +38(0542)70-11-49. каб.№220м Диспетчер : Габенко Ірина Миколаївна +38(0542)70-11-49. каб.№ 220м
ЮРИДИЧНИЙ ФАКУЛЬТЕТ Декан: Роговенко Олег Володимирович +38(0542)70-10-35. каб.№ 113г Диспетчер факультету : Павлюченко Любов Дмитрівна +38(0542)70-10-46 . каб.№113г Заочне відділення юридичного факультету Котвяковський Юрій Олександрович +38(0542)70-10-54. каб.№132г Лабораторія практичного права юридична клініка “Довіра” +38(0542)70-10-99 каб.№01г
КОЛЕДЖІ СУМСЬКОГО НАУ ВСП “Глухівський агротехнічний фаховий коледж СНАУ” Директор : Литвиненко Анатолій Васильович . Тел . (0244)2-22-52 050 648 7557 ВСП “СУМСЬКИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ СНАУ” Директор : Роговенко Ольга Василівна Тел.(0542)24-13-81 050 307 8987 ВСП ” ПУТИВЛЬСКИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ СНАУ” Директор :Хярм Вікторі Миколайович Тел. (0242)5-48-24 050 307 2055 ВСП “Маловисторопський фаховий коледж СНАУ” Директор : Доценко Володимир Васильович Тел:(0245)3-62-43 050 150 9897 ВСП “Охтирський фаховий коледж СНАУ” Директор : Ставицький Андрій Анатолійович Тел. (0246)2-20-66 066 740 1237 ВСП “Роменський фаховий коледж СНАУ” Директор :Шевченко Олег Іванович Тел.(0248)3-22-63 3-17-52 066 289 6577
|