СУМСЬКІ СТУДЕНТИ-АГРОНОМИ –  НАЙКРАЩІ НАУКОВЦІ В УКРАЇНІ!!

На базі Вінницького національного аграрного університету відбувся ІІ тур Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт зі спеціальності «Агрономія» у 2020-2021 н. р.

Першою в рейтингу за кількістю балів і, відповідно, Дипломом першого ступеня була відзначена студентка факультету агротехнологій та природокористування Тетяна Курбак. Слід відзначити, що цій перемозі передували роки активної наукової роботи в польових та лабораторних умовах, написання двох статей у фахових виданнях, участь в п’яти міжнародних конференціях під керівництвом д. с.-г. н., професора Андрія Васильовича Мельника.

Приємно констатувати, що Диплом третього ступеня відзначена також студентка нашого факультету ‒ Юлія Мельник, науковий керівник к. с.-г. н., доцент Андрій Олександрович Бутенко.

Вітаємо переможців та їх керівників з перемогою. Так тримати!