Одразу три студентки СНАУ відзначені стипендією Президента України

Студентки Сумського національного аграрного університету Валерія Богуславська, Анна Мехова та Діана Штефан були відзначені іменною стипендією Президента України. Про це йдеться у наказі Міністерства освіти і науки  №514 від 7 травня 2021 року “ПРО ПРИЗНАЧЕННЯ АКАДЕМІЧНИХ СТИПЕНДІЙ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ СТУДЕНТАМ ЗАКЛАДІВ ВИЩОЇ ОСВІТИ НА II СЕМЕСТР 2020/2021 НАВЧАЛЬНОГО РОКУ”, яким затверджується перелік стипендіатів.

Стипендія Президента України призначається щорічно студентам, які відмінно проявили себе у навчанні, науковій роботі, громадській діяльності, тощо.

Сумський НАУ від щирого серця вітає Валерію, Анну та Діану з визнанням на найвищому державному рівні та бажає не зупинятися на досягнутому та долати нові вершини у навчанні та науці!