Науковців СНАУ відзначили на обласному святкуванні Дня науки

20 травня у Сумах відбилися урочистості з нагоди святкування Дня науки. У молодіжному центрі «Романтика» зібралися провідні науковці закладів вищої освіти Сумщини зібралися, щоб представити свої здобутки та досягнення. Представляли свої наукові надбання і представники Сумського національного аграрного університету.

Кожен з факультетів СНАУ похвалився своїми досягненнями: науковці представили відвідувачам свої розробки, а студенти презентували свої творчі доробки.

Аби стимулювати сумських науковців на подальшу плідну працю керівництво Сумської обласної державної адміністрації та Сумської міської ради відзначило кращих. Почесною грамотою Голови Сумської ОДА Нагорну Людмилу Володимирівну – доктора ветеринарних наук, професора кафедри, ветсанекспертизи, мікробіології, зоогігієни та безпеки і якості продуктів тваринництва Сумського НАУ. Грамотою Сумської обласної ради Зубка Владислава Миколайовича –  кандидата технічних наук, доцента, завідувача кафедри тракторів, сільгоспмашин та транспортних технологій Сумського НАУ. За багаторічні високі показники у виконанні завдань наукової діяльності грамотами Департаменту освіти і науки  Сумської ОДА нагороджені Олександр Нечипоренко, Альона Клочко, Наталія Кравченко, Тетяна Устік, Інна Зубцова, Наталія Колодненко.

А проєкт Світлани Ярощук – старшої наукової співробітниці, Наукової лабораторії «Лісівництва Північного Сходу України»  «Збереження та відтворення захисних лісових насаджень північно-східного Лісостепу України на прикладі досвіду ЄС» отримав диплом переможця конкурсу молодих вчених «Сумщина інноваційна 2021».

Творчі колективи СНАУ та Сум також привітали науковців зі святом, подарувавши їм свої яскраві номери та гарний настрій.