У СНАУ підбили підсумки року на засіданні Вченої ради

29 червня у Сумському національному аграрному університеті відбулося чергове засідання Вченої ради, на якому були розглянуті важливі питання роботи закладу вищої освіти. До розгляду членів Ради були винесені наступні питання порядку денного:

1. Про стан виконання контрактних зобов’язань науково-педагогічними працівниками університету у 2020-2021 навчальному році. Доповідав: проректор з науково-педагогічної та навчальної роботи Жмайлов В.М.
  2. Про стан готовності університету до нового навчального року. Доповідав: проректор з науково-педагогічної та навчальної роботи Жмайлов В.М.
  3. Про затвердження іменних стипендій за підсумками весняного семестру 2020-2021 навчального року  Доповідав: проректор з науково-педагогічної та навчальної роботи Жмайлов В.М.
  4. Про виконання рішень вченої ради в 2020-2021 навчальному році. Доповідав: перший проректор Курило М.П.
  5. Різне.

Крім того, було розглянуто конкурсні справи на заміщення вакантних посад науково-педагогічних працівників на факультетах Сумського НАУ.