У головному корпусі СНАУ розташовуються два факультети: біолого-технологічний та юридичний. Крім того, тут знаходяться кабінети представників адміністрації закладу, співробітників. Йдучи стежками нашої віртуальної подорожі, Ви маєте змогу оглянути хол головного корпусу, балкон, відділ з організації виховної роботи зі студентами СНАУ. Крім того, зайдете на гостини до ректора, минаючи хол приймальні ректора й саму приймальню. Зможете відчути себе частинкою керівництва закладу, зайшовши до зали ректората – місця, де приймаються найважливіші рішення. Запрошуємо й до координаційного офісу ЦККНО «Лабораторія екологічного землеробства та природокористування».

Подорожуйте до юридичного факультету! Відвідайте Open Space й інтерактивну аудиторію для розвитку комунікативних компетенцій, які є максимально захищеними і розташовуються у підвальному приміщенні. Зала судових засідань, аудиторія криміналістики та кримінального процесу, навчальна лабораторія практичного права, навчальні лабораторії №112 і №122 – невелика частина матеріально-технічної бази юридичного факультету.