27 вересня на базі кафедри іноземних мов у межах заходів, спрямованих на покращення мовної підготовки у СНАУ, відбувся навчально-методичний семінар на теми «Дієві методи та практичні поради для якісної підготовки до міжнародного мовного іспиту Pearson Test of English» та «Шляхи ефективного використання сучасного аутентичного підручника «Speakout» з метою реалізації принципу комунікативності».
Семінар проводився з залученням провідних методистів Міжнародного освітньо-методичного центру Dinternal Education, що є ексклюзивним представником видавництва Pearson в Україні, Юлії Киянець, Юлії Карпенко, Ганни Бруско. У роботі семінару брали участь Жмайлов Валерій Миколайович, професор, проректор з науково-педагогічної та навчальної роботи СНАУ, викладачі кафедри іноземних мов та коледжів СНАУ, а також вчителі шкіл Сум та Сумської області.
Компанія Pearson – одна з найбільших освітніх компаній, що спеціалізуються на видавництві навчальної літератури. Її представництва є в 75 країнах світу. У 2018 році кафедра іноземних мов СНАУ отримала ліцензію на проведення міжнародних іспитів з англійської мови Pearson. Це дало можливість співробітникам СНАУ підтверджувати рівень володіння англійською мовою В2.
Pearson Test of English (PTE) – це найбільш популярний тест серед педагогів та студентів, оскільки він зараховується при вступі на навчання до іноземних вишів, дозволяє автоматично зараховувати Державну підсумкову атестацію після 9 та 11 класів, необхідний для отримання вченого звання. Результати цього тесту офіційно визнані Міністерством освіти та науки України.
Серед переваг PTE також і те, що сертифікат, яким підтверджується успішне проходження тесту не має ані кордонів, ані строку давності. Завдання в іспиті побудовані таким чином, що там відсутня окрема секція з перевірки граматики, на відміну від інших тестів. Крім того, екзамен з говоріння проходить у парі не з іншим кандидатом, а з сертифікованим екзаменатором.
Представники компанії розповіли про те, як побудований іспит та на які аспекти звернути увагу, аби успішно пройти тест.
Присутні змогли прямо під час наради спробувати виконати окремі завдання з модулів PTE. Водночас екзаменатори заспокоїли слухачів, зазначивши, що навіть, якщо на перший погляд завдання видались надто складними, то після навчання виконати їх буде значно легше.
Нагадаємо, що у серпні цього року перші слухачі отримали свої сертифікати, які підтвердили свій рівень володіння англійською мовою. Тим же, хто розпочне навчання у новому навчальному році хочемо побажати цікавих занять та успішного складання іспитів.