Cемінар з грантових можливостей в Сумському НАУ

24 вересня у Сумському НАУ проходив семінар «ГРАНТОВІ ПРОГРАМИ ЄС: МОЖЛИВОСТІ ДЛЯ МОЛОДИХ НАУКОВЦІВ ТА ЛІДЕРІВ НЕУРЯДОВИХ ОРГАНІЗАЦІЙ». Захід відбувся за ініціативи Української Асоціації Викладачів та Дослідників Європейської Інтеграції (APREI) у рамках імплементації проєкту Програми ЄС Еразмус+ напряму ім. Жан Моне: 620395-EPP-1-2020-1-UA-EPPJMO-SUPPA:“ЄС-Східне партнерство: майбутні шляхи активізації спільних ініціатив академічних та громадянських спільнот в Україні”.

Програма семінару включали:

З вітальним словом до учасників семінару звернувся проректор з наукової роботи Сумського НАУ, д.е.н., проф. Юрій Данько, який наголосив на важливості залучення фінансової підтримки для проведення наукових досліджень та формування фахової компетентності молодих науковців.

Спікерами заходу були:

Ірина Сікорська – к. н. держ. упр., доц. голова Української Асоціації Викладачів та Дослідників Європейської Інтеграції;

Олена Мельник – к.т.н., доц., завідувачка сектору міжнародних проєктів Сумського НАУ, Українська Асоціація Викладачів та Дослідників Європейської Інтеграції;

Ганна Дугінець – д.е.н., проф., завідувачка кафедри світової економіки у Київському національному торговельно-економічному університеті, Українська Асоціація Викладачів та Дослідників Європейської Інтеграції.

Роман Калитчак – к.політ.н., доц. Львівського національного університету ім. Івана Франка, Українська Асоціація Викладачів та Дослідників Європейської Інтеграції;

Олена Тупахіна – д.філол.н., доц., координаторка програм напряму ім. Жана Моне у Запорізькому  національному університеті, Українська Асоціація Викладачів та Дослідників Європейської Інтеграції;

Наталя Ярошенко – аспірантка СНАУ, посолка європейської молоді, експертка з молодіжних проєктів та екологічних ініціатив ГО «Молоді Агенти Змін»;

Роман Ярощук – кандидат с.-г. наук, завідувач наукової лабораторії “Лісівництва Північного Сходу України”, доцент кафедри садово-паркового та лісового господарства СНАУ;

Світлана Ярощук – кандидат с.-г. наук, старший науковий співробітник наукової лабораторії “Лісівництва Північного Сходу України” СНАУ;

Присутні на семінарі науковці Сумського НАУ, громадські активісти та держслужбовці мали змогу  дізнатися про загальні правила підготовки проєктів до міжнародних програм та фондів, а також почути практичні поради щодо забезпечення успішності в роботі з фондами.