26 вересня кращі солісти Студентського академічного хору «Юність» Сумського НАУ та дитячий вокальний ансамбль «Веселі нотки СНАУ» (керівник: Аліна БІЛОВОЛ) взяли участь у фестивалі-конкурсу дитячої та юнацької творчості «Водограй талантів», який відбувся у Сумській обласній філармонії.
Щиро вітаємо:
- студентку юридичного факультету – Катерину ОСТРУ за отримання І місця у номінації академічний спів;
- студентку факультету ветеринарної медицини – Аделіну ПУХАЛЬСЬКУ за отримання І місця у номінації естрадний спів;
- дитячий вокальний ансамбль «Веселі нотки СНАУ» із зайнятим І місця.
Приємно, що судді фестивалю-конкурсу високо оцінили майстерність та професіоналізм наших студентів, удостоївши вокалістів університету найвищою нагородою конкурсу.
Вітаємо студентів з перемогами, бажаємо їм наснаги та натхнення на отримання нових перемог!