Делегація СНАУ відвідала Глухівський агротехнічний фаховий коледж СНАУ

Актив Сумського національного університету відвідав Глухівський агротехнічний фаховий коледж СНАУ. Метою зустрічі було представити студентам коледжу переваги навчання у Сумському НАУ, а також згуртування студентських активів.

Вікторія Соколенко – працівниця приймальної комісії, викладачка кафедри харчових технологій СНАУ ознайомила студентів випускних курсів ГАФК з умовами вступу до закладу вищої освіти у 2022 році. Зокрема, мова йшла про наявні у виші спеціальності, факультети та їх актуальність у сучасному світі.

Завідувачка відділу з організації виховної роботи зі студентами СНАУ – Світлана Зінченко, разом зі студактивом університету: Марією Симоненко, Альоною Семоненко, Юлією Луговик, Андрієм Івасиком та Богданом Наталичем провели круглий стіл разом з органами студентського самоврядування коледжу «СНАУ + ГАФК = їх можливості».

Студентський декан факультету економіки і менеджменту університету Альона Семоненко розповіла студентам про можливості отримання подвійних дипломів і участі у міжнародних проєктах, а також про умови проживання в гуртожитку. Альона наголосила на особливостях роботи Центру молодіжної політики Глухівського коледжу та студентського самоврядування у ЗВО. Також мова йшла про лідерство, його види та вплив на здобувачів освіти, а також про важливість участі у проєктах, міжнародних грантах, стипендіях, стажуваннях, курсах, тощо.

Психологиня відділу з організації виховної роботи зі студентами СНАУ Людмила Михайленко провела тренінг для органів студентського самоврядування (ЦМП і старостат) на тему: «Комунікативні навички у лідерстві». Після знайомства й озвучення очікувань від тренінгу студенти визначили свій рівень комунікативності та з’ясували різницю між лідером і керівником, а також приводили приклади своїх слабких сторін та шукали контраргументи, перетворюючи їх на сильні. Загалом учасники тренінгу у цікавій інтерактивній формі «прокачали» свої комунікативні здібності. Результатом спільної роботи студентства сталостворення гербу лідера.

Фахівчиня з організації дозвілля відділу з організації виховної роботи зі студентами СНАУ Юлія Шамоня провела для активу студентів ГАФК майстер-клас з ораторського мистецтва «Голос як інструмент!». Учасники не лише обговорили те, навіщо розвивати голос, а й отримали практичні поради щодо того як надати голосу необхідного емоційного забарвлення, що треба робити, щоб позбутися страху публічного виступу, як правильно дихати, тренувати артикуляцію та підтримувати темпоритм. Також присутні вивчали етапи створення презентації навчального закладу та спробували розробити її самостійно.

Наприкінці зустрічі студенти разом зіграли у інтелектуально-психологічну гру «Мафія», під час якої учасники перейнялися духом дружби та обмінялися позитивними емоціями. Не менш цікавим виявився майстер-клас з виготовлення ляльки-мотанки, який надихнув на творчу атмосферу, його для студентів організувала вихователька гуртожитку №1 ГАФК Яна Щебетько.

Не обійшлося й без подарунків: активні студенти ЦМП отримали брендовану продукцію СНАУ, яка об`єднує учасників спільною ідеєю.