Фестиваль коноплярства Hempfest 2021, спонукає до позитивних змін!

Це безумовно факт, що видався цікавим фестиваль коноплярства Hempfest 2021, який відбувся 7–8 серпня у с. Сад Сумського району в рамках якого на базі Інституту сільського господарства Північного сходу НААНУ проведено семінар–нараду у форматі круглого столу на тему «Розвиток галузі коноплярства – нові можливості для Сум та України».

У заході прийняли участь представники органів державної влади Сумської та Харківської областей, сільськогосподарських підприємств, фермерських господарств, науково–дослідних установ, приватні підприємці, що працюють у галузі коноплярства. Делегацію від СНАУ очолив ректор Ладика Володимир Іванович разом з представниками від факультету агротехнологій та природокористування. Сумщина пишається своїми науковими здобутками у галузі коноплярства.

Підсумком круглого столу є резолюція з пропозиціями як–то підтримка регіональної політики у галузі промислового коноплярства, спрямованої на створення агротуристичного кластеру «Слобожанське коноплярство»; розвиток інвестиційної привабливості; розширення можливостей використання рослинної сировини; удосконалення нормативно–правової бази вітчизняного коноплярства; залучення народних депутатів від Сумщини до гармонізування визнаних міжнародних стандартів до вітчизняної законодавчої бази у сфері промислового коноплярства; популяризувати регіональне коноплевиробництво.

Правильні напрямки до розвитку, то вже запорука успіху!