Шапочка Світлана Іванівна

Народилася 19 липня 1979 року в с. Довжик Охтирського району Сумської області. В 1998 році закінчила з відзнакою Охтирський технікум механізації та електрифікації сільського господарства за напрямом “Експлуатація газових систем та обладнання”.

В 2006 році отримала кваліфікацію “Економіст бухгалтерського обліку” на факультеті заочного навчання СНАУ.

З 2002 року працює в СНАУ, в навчальному відділі – з 2005 року на посаді інженера І категорії.

Основні напрямки роботи:

 1. Брати участь у підготовці документів, матеріалів стосовно організації навчального процесу та супроводження діловодства першого проректора.
 2. За дорученням першого проректора навчального відділу: якісно та своєчасно готувати документи, що стосуються організації навчального процесу; друкувати відповіді на запити Міністерства освіти і науки України, Міністерства аграрної політики та продовольства України, управління освіти та науки, управління АПР.
 3. Застосовувати комп'ютер та комп'ютерні засоби в професійній діяльності для пошуку, зберігання та подання законодавчих, а також нормативних документів Міністерства освіти і науки України, Міністерства аграрної політики та продовольства України, Кабінету Міністрів України щодо організації навчального процесу та діяльності першого проректора, згідно розподілу його посадових обов’язків.
 4. Забезпечувати зберігання документів роботи першого проректора, відповідно до вимог номенклатури справ.
 5. Здійснювати роботу з організаційно-технічного забезпечення адміністративно розпорядчої діяльності першого проректора.
 6. Приймати в установлений службовим регламентом час від загального відділу та інших підрозділів і працівників документи та матеріали, вхідну і вихідну кореспонденцію на розгляд та підпис першого проректора.
 7. Супроводжувати своєчасне подання загальним відділом, іншими структурними підрозділами та конкретними виконавцями в установлений службовим розпорядком час якісно підготовлених документів на підпис першому проректору.
 8. Не допускати на розгляд і підпис першому проректору неналежно оформлених матеріалів, документів, наказів тощо.
 9. Розглянуту кореспонденцію та підписані першим проректором документи своєчасно передавати відповідно до ухваленого рішення в загальний відділ, в інші структурні підрозділи або конкретним виконавцем.
 10. За дорученням першого проректора: складати листи, запити , інші документи, друкувати службові матеріали, необхідні для його роботи.
 11. Організовувати належним чином прийом відвідувачів, сприяти оперативності розгляду клопотань і пропозицій працівників та співробітників.
 12. Виконувати окремі службові доручення свого безпосереднього керівника.