Прапор – як символ, книга – як слово: до СНАУ завітав голова Координаційної ради учасників АТО Сумської області

31 травня до Сумського національного аграрного університету завітав голова Координаційної ради учасників АТО та членів сімей загиблих учасників АТО Андрій Тимофєєв. Це вже не перший візит представника військових до СНАУ, адже співпраця з ними почалася ще у 2014.

«На самому початку війни ми намагалися допомогти всім, чим можна: від бензопили до бронежилетів. І те, що сьогодні ми допомагаємо менше – це не мінус нам, а плюс державі. Ми зараз маємо надавати більше моральну підтримку. Щоб хлопці, які і зараз знаходяться в окопах, розуміли, що це все не даремно», – пояснив ректор Сумського НАУ Володимир Ладика.

На цей раз Андрій Тимофєєв вручив ректорові Прапор України з підписами 16 героїв України, які входять до складу Координаційної ради. «Вклад університету в підтримку 27 бригади і 15 батальйону неоціненний. Тому всі Герої України одноголосно вирішили передати цей прапор з підписами у СНАУ. Це перший університет в Україні, який отримав такий прапор», – зазначив пан Тимофєєв.

У відповідь Володимир Ладика передав військовим збірку віршів «Свою Україну любіть…». «Якщо через деякий час ця книга буде зачитана настільки, що прийде в непридатний стан, приходьте – я видам вам 10», – підкреслив ректор СНАУ. Він додав, що прапор буде переданий у музей СНАУ.

До слова, у 2014 році Сумський НАУ першим серед вишів звернувся до Кабінету Міністрів України з пропозицією забезпечити безкоштовне навчання учасникам антитерористичної операції.