Протягом вересня 2022 року запрошуємо вас приєднатися до місячного віртуального заняття для аспірантів та науковців СНАУ на тему «Практичні інструменти досліджень, фінансованих грантом». Найкращого слухача курсу буде запрошено приєднатися до навчальної поїздки та літньої школи в Празі восени 2022 року.
Протягом вересня 2022 року запрошуємо вас приєднатися до місячного віртуального курсу для аспірантів та науковців на тему «Практичні інструменти досліджень, фінансованих грантом». Заняття планується у вигляді серії вебінарів (22-28.09) з продовженням практичних занять для аспірантів та молодих дослідників з використанням віртуальної платформи. Чеські експерти нададуть підтримку у виконанні практичних завдань та охоплять, серед іншого, наступні теми, гарантуючи якість ваших досліджень, фінансованих за рахунок європейського гранту:
– удосконалення роботи з науковими базами даних та впровадження принципів наукометрії. Різні системи вимірювання та аналізу наукової літератури.
– оцінки відмінностей між Web of Science і Scopus на основі наукометрії, а також класифікації сфер досліджень і розробок (FORD).
– структура наукової роботи та тип дослідження, що підлягає грантовому фінансуванню.
– специфіка науково-дослідних проектів: виклики, управління та виконання.
Асинхронний режим навчання полегшить учасникам сприйняття матеріалів чеських експертів та застосування їх на практиці. Результатом заняття для кожного учасника планується створити концепцію грантової пропозиції, за допомогою якої випускникам буде запропоновано подати заявку на конкурс міні-грантів.
ПРИМІТКА: лише випускники цього класу можуть претендувати на міні-гранти.
Найкращого випускника з кожного університету-партнера буде запрошено приєднатися до навчальної поїздки та літньої школи в Празі восени 2022 року. Усі успішні випускники отримають сертифікат із відповідною кількістю ECTS.
Реєстрація відкрита до 10 вересня 2022 року за посиланням: https://forms.gle/JegGVch8yzuQCAZ76
Після реєстрації ви отримаєте детальну інформацію про курс на свою електронну адресу. У разі виникнення запитань звертайтеся до координатора проекту СНАУ: khvorost.t83@gmail.com
Проєкт розвитку «ПІДВИЩЕННЯ ПОТЕНЦІАЛУ АСПІРНІВ ДЛЯ ЯКІСНОГО ДОСЛІДЖЕННЯ В УКРАЇНІ» (серпень-грудень 2022) фінансується Міністерством закордонних справ Чеської Республіки. Проект започатковано Чеським університетом природничих наук у Празі (Чехія) та Сумським національним аграрним університетом у консорціумі з іншими 4 українськими університетами: Дніпровським державним аграрно-економічним університетом, Сумським державним університетом, Польським національним університетом та Чернігівською політехнікою. Національний університет ім. Керівник проекту з чеської сторони – Давид Херак, доктор, професор, факультет інженерії. Координатором проекту з української сторони для Сумського національного аграрного університету є к.е.н. наук, доцент Тетяна Хворост, інженерно-технологічний факультет.