![Вікторія ШЕВЧЕНКО](https://snau.edu.ua/wp-content/uploads/2023/10/IMG_3065-683x1024-1.jpeg)
Голова профбюро факультету агротехнологій та природокористування
Email: victoryshev2014@gmail.com
Тел.: +380950852673
Шевченко Вікторія - студентка 1 курсу факультету агротехнологій та природокористування спеціальності «Туризм».
Гарно поєднує навчання зі своїми обовʼязками. Часто бере участь у різних заходах університету, які приносять їй неймовірні емоції та задоволення. Вона підтримує активну спільноту студентів, взаємодіючи з колегами та викладачами, що сприяє здобуттю нових знань та розвитку творчого мислення.
Завдяки своїй активності та бажанню різноманітності, вона відкрита до нових ідей та поглядів. Має багато інтересів, у вільний час часто займається творчими видами діяльності.
Життєве кредо: "Кожен день - можливість стати кращою версією себе."