Денис Ляшенко

Відеограф

Я завжди бачив своє майбутнє, пов’язаним з відеоіндустрією. Зйомки, монтаж, перегляд – відчуття, коли ти створюєш моменти, закарбовуєш в пам’яті емоції, не порівняти ні з чим.

Тож, попри те, що вступив я до СНАУ на факультет агротехнологій та природокористування, мрію стати відеографом я не покинув. Відтак, я почав фільмувати моменти зі студентського життя. Паралельно допомагав організовувати події, такі як «Зустрічайте це МИ», «Містер СНАУ» «Міс СНАУ», «Кубок КВК Аграрварду». А у 2019 році і сам брав участь у конкурсі «Містер СНАУ» і став ІІ віцемістером та «Містером Талант».

Завдяки участі у проєкті «Mediaschool in SNAU» зміг прокачати свої знання у сфері медіа.

У 2020 році я вже офіційно став частиною Офісу промоції СНАУ, де працюю відеографом.

Моя історія – це доказ того, що йдучи за покликом серця, ти завжди прийдеш до успіху. Навчаюсь, розвиваюсь, працюю та зростаю з Офісом промоції СНАУ!