Ректора СНАУ обрано головою Ради ректорів Сумської області

24 березня на засіданні Сумської регіональної ради ректорів вищих навчальних закладів ректора Сумського національного аграрного університету Володимира Ладику було обрано головою Ради.

Регіональна рада ректорів вищих навчальних закладів – це дорадчий орган, який координує роботу закладів вищої освіти в області, визначаючи головні напрямки й тенденції розвитку вищої освіти, співпраці науки та бізнесу, комунікації освітніх закладів з органами місцевого самоврядування, тощо.

Із обранням на посаду голови Ради Володимира Івановича привітав особисто губернатор Сумщини Василь Хома. Колектив Сумського національного аграрного університету також щиро вітає свого очільника з обранням на цю відповідальну та важливу посаду, бажає натхнення, розуміння та шани серед колег, нових злетів та перемог на шляху розбудови вищої освіти на Сумщині!