17 вересня в Національному технічному університеті «Харківський політехнічний інститут» відбулася нарада присвячена підсумкам 1-ї преінкубаційної освітньої програми з інноваційного підприємництва Innovation & Entrepreneurship Bootcamp. В засіданні взяли участь представники Міністерства освіти і науки України, посольства Сполучених штатів Америки, закладів вищої освіти України. Сумський національний аграрний університет представив проректор з наукової роботи, професор Юрій Данько.
Програма заходу передбачала підписання Меморандум про співпрацю між НТУ «ХПІ», eo Business Incubators, Донецьким національним технічним університетом, Кременчуцьким національним університетом ім. М. Остроградського, НУ «Полтавська політехніка ім. Ю. Кондратюка», Національним юридичним університетом ім. Я. Мудрого, Сумським національним аграрним університетом.
Мета меморандуму — координація дій для розвитку стартап-проектів, молодих підприємств і підприємців для оновлення української економіки. Базою для роботи стане Стартап-центр «Spark» НТУ «ХПІ» у партнерстві з американським eo Business Incubators.
Меморандум передбачає:
- створення і розвиток екосистеми, в якій успішно взаємодіють університети, пре-інкубатори, інкубатори, акселератори, ментори, венчурні фонди, інвестори, хайтек фірми, креативні стартапери тощо;
- формування відповідних умов для розвитку стартап-екосистеми з урахуванням кращих світових практик;
- міжнародну комерціалізацію науково-технічних розробок українських університетів, розвиток зв’язку вишів з глобальним хайтек бізнесом, інтенсифікацію інтеграції освіти, науки і бізнесу;
- проведення лекцій, майстер-класів, спринтів, буткемпів, тренінгів, бізнес-ігор, конкурсів і змагань інноваційних проектів, індивідуального співробітництва стартапів з міжнародними менторами; круглих столів та конференцій для реалізації проектів; зустрічей з відомими професіоналами, менторами, коучами в своїх галузях; інших заходів для інноваційного розвитку.