Спартакіаду «Здоров’я» влаштували серед викладачів та співробітників Сумського НАУ та коледжів СНАУ

Спартакіаду, щоприсвячена 45-й річниці з дня створення Сумського національного аграрного університету,влаштували у спортивному комплексі університету. Участь у ній взяли команди викладачів та співробітників Сумського національного аграрного університету та його відокремлених структурних підрозділів – «Глухівського агротехнічного фахового коледжу СНАУ», «Маловисторопського фахового коледжу СНАУ», «Путивльського фахового коледжу СНАУ», «Сумського фахового коледжу СНАУ»та «Охтирського фахового коледжу СНАУ».

“Незважаючи на усі негаразди,ми прагнемо одного – миру, спокою, міцної, квітучої держави, здоров’я та чистого неба над головою. Кожен з нас проходить випробування на міцність національного духу, єдності і патріотизму. Бажаю усім наснаги і удачі у сьогоднішніх змаганнях”, – так привітав присутніх проректор з науково-педагогічної та навчальної роботи Жмайлов Валерій Миколайович.

Побажав успіхукомандам та ознайомив присутніх з програмою спартакіади завідувач кафедри фізичного виховання Харченко Сергій Миколайович. А також подякував за допомогу у проведенні заходів ректору університету, голові первинно профспілкової організації університету та завідувачку відділу з організації виховної роботи зі студентами.

Учасники змагались у таких видахспорту: мініфутбол, волейбол 4х4, настільний теніс, армліфтинг, шахи та дарц.

Результати змагань наступні:

Мініфутбол

2 місце – Маловисторопський фаховий коледж СНАУ

3 місце – Сумський національний аграрний університет

Волейбол 4х4

2 місце –  Роменський фаховий коледж СНАУ

3 місце – Сумський національний аграрний університет

Настільний теніс

2 місце –  Сумський національний аграрний університет

3 місце –  Сумський фаховий коледж СНАУ

Армліфтинг (обертова ручка)

1 місце – Харченко Сергій (Сумський національний аграрний університет)

2 місце –  Степченко Іван 60 кг (Глухівський агротехнічний фаховий коледж СНАУ)

3 місце –  Бірюк Віталій 58 кг(Глухівський агротехнічний фаховий коледж СНАУ)

Армліфтинг ( утримання еспандера)

1 місце – Степченко Іван 1,34 хвилини (Глухівський агротехнічний фаховий коледж СНАУ)

2 місце – Федина  Володимир 1,26 хвилин (Маловисторопський фаховий коледж СНАУ)

3 місце – Мельнеков Дмитро 1,16 хвилин (Маловисторопський фаховий коледж СНАУ)

Шахи

1 місце – Пилипенко В’ячеслав (Сумський національний аграрний університет)

1 місце – Кельбас Ярослав (Глухівський агротехнічний фаховий коледж СНАУ)

3 місце – Чирва Андрій (Сумський національний аграрний університет)

3 місце – Савченко Микола (Маловисторопський фаховий коледж СНАУ)

3 місце – Гавриленко Микола (Глухівський агротехнічний фаховий коледж СНАУ)

Дарц

1 місце – Сашньов Сергій (Глухівський агротехнічний фаховий коледж СНАУ)

2 місце –   Середа Вадим (Глухівський агротехнічний фаховий коледж СНАУ

3 місце –   Герус  Станіслав  (Маловисторопський фаховий коледж СНАУ)

Сумський НАУ вітає учасників змагань та бажає перемог та досягнення своїх цілей! Залишайтеся спортивними, здоровими та сповненими сил!