Практична підготовка студентів за напрямками, що є актуальними й нагальними для вирішення майбутніми спеціалістами, – пріоритет діяльності Сумського національного аграрного університету.

Нещодавно студенти юридичного факультету Сумського НАУ зустрілися з кінологами кінологічного центру Головного управління Національної поліції в Сумській області та представниками управління патрульної поліції в Сумській області.

Візит захоплював молодь інтерактивним форматом, у рамках якого можна було поставити запитання, поділитися думками, отримати відповіді безпосередньо від патрульних.  Представники поліції пояснювали різні аспекти професії, виклики роботи, поділилися цінними порадами щодо побудови кар’єри в галузі правоохоронних органів.

Студенти побачили службові автомобілі та познайомилися зі спеціальним обладнанням, яке використовують у повсякденній роботі патрульні. Навіть приміряли захисний одяг (бронекостюм, захисний шолом), потримали кийок.

Акцент присутні зробили на напрямку кінології і роботі з чотирилапими друзями. Студенти під наставництвом представників кінологічного центру спробували попрацювати зі службовими собаками у двох напрямках: затримання злочинця та пошук вибухонебезпечних предметів.

Представники кінологічного центру, одягнувши попередньо костюм, що захищає від укусу собаки, продемонстрували, як пухнастий колега бере слід злочинця й затримує його, а ще пояснили, яким чином у співпраці зі звірями відшуковують і нейтралізують вибухові речовини і пристрої.

Без сумнівів, така робота собак – результат кропітких щоденних тренувань з кінологами. Фахівці разом зі студентами виконали дресирування, звірі чітко й слухняно повторювали подані команди, що свідчить про високий рівень підготовки.

Особливо цікавою для студентів юридичного факультету стала тема вступу до лав патрульної поліції, бо більшість молоді бачить своє майбутнє професійне зростання саме в управлінні патрульної поліції в Сумській області.

Викладачі юридичного факультету, які були присутніми на зустрічі, упевнені, що це був вражаючий і незабутній досвід як для студентів, так і для досвідчених педагогів. Родина факультету отримала позитивні емоції та корисні практичні знання.

Колектив Сумського національного аграрного університету висловлює щиру подяку представникам управління патрульної поліції в Сумській області за те, що поділилися практичними знаннями та досвідом зі студентами!