Студентський актив СНАУ об’єднав українців у всьому світі для допомоги дітям-сиротам

Волонтерський рух «Під крилом добра СНАУ» успішно працює вже багато років. За цей час студентському активу в різних його складах вдалося подарувати щастя й допомогти тисячам людей. Особливо діяльність активізувалася з початком повномасштабного вторгнення, адже наша українська сила в єдності й взаємопідтримці.

1 червня традиційно відзначають День захисту дітей. З цієї нагоди здобувачі знань Сумського НАУ за ініціативи викладача кафедри адміністративного та інформаційного права Світлани ЗІНЧЕНКО розпочали реалізацію благодійної акції для допомоги малечі.

Як зазвичай, напередодні відкрили банку. Вдалося накопичити 6780 гривень, які згодом витратили на продукти харчування, іграшки, одяг, засоби гігієни.

Іграшки і солодощі надала неприбуткова організація AG Ukraine-Chemnitz-Europa e.V., що функціонує в Німеччині й має на меті допомогти українцям гуманітарно, підтримати розвиток культури і поширення традицій. Співпрацював із Сумським НАУ у рамках акції й фонд «Координаційний центр допомоги армії м. Самбір». Сумське кафе «Смакота» випекло для малечі пиріжки.

Молодь СНАУ відвідала два дитячих будинки: КЗСОР «Хоружівський центр соціально-психологічної реабілітації дітей» та КЛЗСОР «Сумський обласний спеціалізований будинок дитини». Загалом вдалося подарувати свято понад 100 малюкам, позбавленим батьківського піклування.

Дітей студентський актив розважав іграми, танцями, руханками та співом. Разом варили польову кашу та смажили шашлик, а потім пікнікували на природі. Посмішка не зникала з обличь малечі, а сміх і радість голосно лунали територією.