Гриневський Вадим

Гриневський Вадим Ігорович- заступник студентського  ректора з навчально-наукової діяльності   Сумського національного аграрного університету (посаду займає з  травня 2023 року)

Моб.т. 0990428031

Електронна адреса   grinevskiy17@gmail.com

Студент 1 курсу ОС «Бакалавр» факультету Будівництва та транспорту , навчається на бюджетній формі. Комунікабельний , ввічливий та відповідальний. Може допомогти в будь якій ситуації, добре ладнає з одногрупниками та з викладачами .Вадим не сидить на місті, допомагає організовувати різні заходи в університеті, та  приймає в них участь .

Гриневський Вадим народився в м.Охтирка 29 січня 2003 року. Закінчив ЗОШ І-ІІІ ступенів № 3, після цього вступив у Охтирський Коледж НАУ на факультет Агроінженерія,ОС «молодший спеціаліст».

Вадим -  захоплюючий приклад студента з глибоко розвинутими позитивними рисами характеру. Він проявляє справедливість, ініціативу та доброту в усіх сферах свого життя. Його особистість виражається у cконцентрованості на меті і креативності в пошуках рішень.

Студент завжди відзначається вмінням знаходити правильні рішення, і це робить його цінним членом будь-якої команди або проєкту. Гриневський В.І підтримує теплі та дружні відносини з колегами, створюючи сприятливу атмосферу для співпраці та спільного досягнення успіху.

Одна з ключових завдань - створити максимально сприятливі умови для покращення навчання. Він прагне запровадити і підтримувати ініціативи, що спрямовані на підвищення якості навчального процесу, залучення сучасних методів навчання та викладання, інтеграцію передових технологій в навчання.