Козодав Марина Юріївна, народилася 15 листопада 2000 року в с. Бакирівка Охтирського району, українка.
У 2007 навчальному році почала навчання в Бакирівській загальноосвітній школі I ступенів.
У 2011 році розпочала навчання в Охтирській загальноосвітній школі I-III ступенів № 11, яку закінчила в 2018 році. Під час навчання брала активну участь у житті школи, брала участь у олімпіадах, конкурсах та наукових дебатах, а також була членом шкільної команди КВН.
У період з 2014-2018 рр. була членом Малої Академії Наук, вихованкою гуртка «Історичне краєзнавство», неодноразово брала участь у міських, обласних та Всеукраїнських конкурсах-захистах наукових робіт де займала перші місця, а також була учасником Міжнародної конференції «Україна очима молодих» яка проходила у місті Львів у 2018 році.
В 2018 році вступила до Сумського національного аграрного університету на юридичний факультет за спеціальністю «Право», освітнього ступеню «Бакалавр».
До навчання ставлюся сумлінно, постійно підвищую свій професійний рівень. Беру активну участь у заходах університету та факультету.
Активно займаюся спортом. У 2019 на обласних змаганнях з легкої атлетики зайняла два перших та одне друге місце.
Під час навчання в університеті мала змогу відвідати такі міста як: Берлін, Дрезден, Амстердам та Гаага.
Характеризуюся як добра, порядна та відповідальна дівчина. Добре ладжу як із студентами, так і з викладачами, серед яких користуюся авторитетом і повагою.