Сумський НАУ відвідав народний депутат Ігор Молоток

Сумський національний аграрний університет  продовжує розвивати партнерські стосунки з органами державної влади, я визначений стратегічний напрямок розвитку університету. Для того, щоб держава могла на законодавчому рівні сприяти розвитку вищої аграрної освіти в Україні, дуже важливо мати налагоджений контакт з тими, хто безпосередньо здійснює законотворчу  діяльність.

З метою розширення партнерських зв’язків та досягнення конструктивного діалогу між владою та вищою освітою, днями до СНАУ завітав народний депутат Ігор Молоток зі своїми однопартійцями. У ході візиту гості відвідали інноваційні лабораторії університету, ознайомилися з освітніми потужностями СНАУ та перспективами розвитку.

«Цьогоріч СНАУ виповнюється 44. За цей час з невеличкого філіалу виш «виріс» до освітнього центру європейського рівня, в чому мав нагоду переконатись особисто, відвідавши навчальні лабораторії закладу. СНАУ дбає про навколишній світ, думаючи про прийдешні покоління, і я радий, що маю нагоду долучитись до цієї місії. Маю надію, що наше знайомство переросте в плідну співпрацю, адже є ряд проєктів, спрямованих на розвиток аграрної галузі, в реалізації яких потрібна фахова допомога і науковий підхід», – зауважив за підсумками зустрічі Ігор Молоток.

На знак дружби та посилення обопільної співпраці гості разом зі співробітниками та студентами висадили нові дерева у нещодавно створений «Студентський сквер». Нардеп висловив побажання, щоб ця зелена зона стала своєрідним «місцем сили» для студентів та науковців, яке надихатиме на створення нових цікавих проєктів.