У СНАУ відбувся театралізований літературний вечір сучасної та власної поезії “Філософія осені”

Осінній вечір, теплий плед, запашний чай та душевна поезія…. Філософія осені – це час поміркувати, зупинитись хоча б на годину, знайти відповіді, чи поставити запитання, десь крапки, десь коми, а можливо…..

Вірші лунають мов вітер, такий прохолодний, та запах пожовклого листя…Лунають, лунають та наповнюють серця.

29 вересня відбувся літературний вечір «Філософія осені». Затишне Інтернаціональне студентське кафе “Ginkgo” перетворилось на справжню сцену! Багато хто прочитав вірші. Класика – така різна, така невід’ємна, така знайома! Та навпаки, власна поезія та творчість студентів! За цю годину усі встигли і посміхнутись і посумувати…. А потім, нас чекав запашний чай та тістечко від комбінату громадського харчування СНАУ!

Такі вечори безсумнівно підвищують інтерес до літератури, підсилюють любов та повагу до неї, розвивають навички ораторського мистецтва. Це чудова нагода з користю та душевністю провести осінній вечір!