Участь у навчально–методичних заходах та фестивалях, це вдало обрані напрямки для розвитку!

Протягом 2–6 серпня 2021 доцент кафедри землеробства, грунтознавства та агрохімії Захарченко Еліна Анатоліївна прийняла участь у навчально–методичному турі Деснянським біосферним резерватом, що розташований на теренах Сумської та Чернігівської областей.

Основною метою туру, що організували співробітники Деснянсько–Старогутського національного природного парку, було проведення екоосвітніх заходів, зустріч зі школярами для: ознайомлення із заповідною справою, із різними методиками спостереження за станом довкілля.  Було відібрано фітомасу на постійних пробних ділянках для подальшого запису у Літопис природи НПП. Також проведено облік кажанів у будиночках для відпочиваючих на базі «Деснянка» близько с. Очкине та у спеціально обладнаних «помешканнях».

Єднаймося разом у еколого–просвітницьких заходах!