Відбулася конференція трудового колективу СНАУ

30 вересня 2021 року в режимі on-line відбулася конференція трудового колективу Сумського національного аграрного університету.

До порядку денного були включені ряд питань. Перше стосувалося внесення змін та схвалення нової редакції статуту Сумського національного аграрного університету. Основним доповідачем по вказаному питанню виступив заступник проректора з науково-педагогічної та навчальної роботи Анатолій Розуменко. Розгляд вказаних змін відбувається відповідно до листа Міністерства освіти і науки України «Щодо приведення у відповідність до законодавства статутів закладів вищої та фахової передвищої освіти».

Друге питання «Про внесення змін та доповнень до Колективного договору Сумського національного аграрного університету» доповів перший проректор Микола Курило.Обидва питання були підтримані конференцією одноголосно. Також, у зв’язку з кадровими змінами в університеті, були внесені зміни до складу делегатів конференції.