Відбулося засідання вченої ради університету

24 вересня у Сумському національному аграрному університеті відбулося чергове засідання Вченої ради, яке з огляду на міркування безпеки в умовах пандемії, було проведене в режимі онлайн із використанням платформи відеозв’язку ZOOM.

Під час засідання члени Вченої ради розглянули актуальні питання роботи університету. Зокрема до Порядку денного були внесені питання:

1. Розгляд конкурсних справ щодо присвоєння вчених звань.

Доповідала:  завідувачка кафедри маркетингу та логістики, учений секретар  Лишенко М.О.

2.Про особливості організації освітнього процесу та забезпечення якості підготовки здобувачів освіти у 2021-2022 навчальному році.

Доповідав: проректор з науково-педагогічної та навчальної роботи Жмайлов В.М.

3. Про виконання проектів за програмою Erasmus+.

Доповідав: проректор з наукової роботи Данько Ю.І.

4. Про результати акредитації освітніх програм та забезпечення дотримання вимог критеріїв НАЗЯВО.

Доповідала: завідувачка відділу якості освіти, ліцензування та акредитації СНАУ Скляр І.Д.

5. Про пріоритетні напрямки профорієнтаційної роботи СНАУ та коледжів у 2021-2022  навчальному році.

Доповідала: заступник проректора з науково-педагогічної та навчальної роботи Мельник  Н. М., директори фахових  коледжів.

6. Про дистанційне навчання в СНАУ у 2021-2022 навчальному році: стан, проблеми та перспективи.

Доповідала: завідувач кафедри кібернетики та інформатики Агаджанова С.В.

7. Про внесення змін та схвалення нової редакції СТАТУТУ Університету.

Доповідав: заступник проректора з навчальної роботи Сумського національного аграрного університету Розуменко А.М.

8. Різне. У цьому блоці були розглянуті нагальні питання наукової та навчально-методичної, організаційно-управлінської діяльності структурних підрозділів Сумського НАУ.

Розглянувши та обговоривши питання забезпечення роботи Сумського національного аграрного університету, члени Вченої ради ухвалили відповідні рішення.